Horor priča zaposlenika Amazona: “Snažan smrad natjerao me da otvorim kantu za smeće…”

Naslovnica Forum Komentari članaka Horor priča zaposlenika Amazona: “Snažan smrad natjerao me da otvorim kantu za smeće…”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

bojkot amazona!

to je naša budućnostt. ovo je posljedica što se u Amazonu ljudi uspoređuju sa efikasnošću robota, kada roboti nadvladaju ljudi će postati suvišni

ja mislim da hrvati pod hitno trebaju poslati zamolbe za posao u amazonu
iz jednostavnog razloga što uživamo u tome da nas se tlači, ende

mi smo ipak zemlja slučaj

Ja ne kuzim zasto ljudi kupuju na Amazonu. Uvijek nadjem barem 3 sitea na kojima su cijene nize. U zadnje 2 godine sam kupio 2 knjige na Amazonu i to je sve.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ja ne kuzim zasto ljudi kupuju na Amazonu. Uvijek nadjem barem 3 sitea na kojima su cijene nize. U zadnje 2 godine sam kupio 2 knjige na Amazonu i to je sve.

Pa napisi koji su to?



Ja ne kuzim zasto ljudi kupuju na Amazonu. Uvijek nadjem barem 3 sitea na kojima su cijene nize. U zadnje 2 godine sam kupio 2 knjige na Amazonu i to je sve.

Pa napisi koji su to?
[/quote]

Koji te proizvodi zanimaju?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close