‘Otpisat ćemo dugove građanima kojima je glavnica do 10 tisuća kuna’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Otpisat ćemo dugove građanima kojima je glavnica do 10 tisuća kuna’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“Istodobno želim poslati i jasnu poruku: ispunjenje obveza je standard koji se mora poštivati.” – i onda država oprosti 10.000 kuna… Smijurija.

ovo je prava cijena IK. to se sada radi da se raja ponovno pridobije.

Super, baš mi idu zadnje rate kredita… budu i meni otpisali ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Samo deset tisuća kuna otpisa!!! Pa takvih u hrvatskoj ima jedno 10. Znači ukupno njima 10 će sve zajedno otpisati 100 tisuća kuna. A samo na Agrokoru je izgubljeno nekoliko desetaka milijardi kuna. Kakvi kavaliri. I to oni zovu nekom mjerom za blokirane. Pa svakom blokiranom su samo kamate iznad 10 tisuća kuna nabili zadnjih godina.

Do kad mozemo napraviti dug prema drzavi? Cisto da iskoristimo heehhehe.

Ok je otpisati, ali to treba bit zavedeno, pa za 5, 10, X godina ako steknes neku imovinu da se naplati drzava, ovako svi mi ostali ostali ispadamo magarci 🙂

Banka daje minus u visini 3 plaće? To je znači , oko 10.000 kuna . U ovu grupu će podpasti
svi minimalci + Romi…… oni su standardno u blokadi …

Kad im oslobode tekuće račune …………za 1 godinu , situacija će biti ista, samo će se banke
rotirati…!

Nije dobra odluka države.

Država nek daje mogućnost otplate kroz fizički – ili KORISTAN rad….Bilo gdje, bilo kada – po satnici
koja je uobičajena .

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Upravo tako miami, ovo je komedija, kad je novi otpis dugova za 3-4 godine??

Bolje da su rjesili ove gluposti sa ovrhama, gdje zbog 100-200 kn budes duzan 2.000 kn i pokrenuli financijsko obrazovanje građana

Postoji jedna stvar u kojoj su hrvatski politicari dobri: Otimanje od onih rade,i kupovanje glasova onih koji ne rade.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Unjeti u ustav sliedeci clanak. Svaki gradjanin Hrvatske nema pravo na dug. Kad netko gradjanina Hrvatske blokira tada se dug proglasava nistetnim temeljem ovog clanka Ustava.

New Report

Close