Vlada nije najavila, ali priprema porez na nekretnine

Naslovnica Forum Komentari članaka Vlada nije najavila, ali priprema porez na nekretnine

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

e pa nećete lopine! dosta je vaših grabljivih šapa u džepovma građana!!!!
ići će referendum sa 1 milijun potpisa građana da ćete vidjeti kako pada vlada, samo idite kontra naroda!!!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

pa išao je referendum i za ulazak u EU pa je prošao a sada kada ta ista od nas traži reforme i porez na nekretnine sada mi to ne bi.ne možemo iz Europe uzeti subvencije i razna bespovratna sredstva kao npr. za pelješki most a ne primjenjivati ono što je tamo normalno.
kolega zorangutan vi ste se naslađivali tuđim gubicima na burzi i navijali za pad istih jer niste u dionicama a sada kada je došao red i na vas sada ste se našli dizati galamu.

Bravo super vijesti.Uvest porez na nekretnine i posusit dugove onima sta su uzimali kredite u svicarcima,onima sta su kupovali mobitele i onima koji ne placaju racune.

Super !napokon neka uvedu taj porez.ja sam za.

Di su sad oni kokošari koji su vikali: “Harač, harač!”?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Super !napokon neka uvedu taj porez.ja sam za.

Pa tko to nije za reforme?? IZa provodjenja jedne ovakve reforme bit cemo jaci od Svicarske.


pa išao je referendum i za ulazak u EU pa je prošao a sada kada ta ista od nas traži reforme i porez na nekretnine sada mi to ne bi.

glasao sam protiv ulaska u EU (ušli smo sa samo 37% glasova biračkog tijela jer su na brzinu izmijenili zakon kako bi prevarili narod), a ti koji si očito glasao ZA, sad lijepo plaćaj harač na nekretnine i sve ostalo što EU gospodari traže od tebe i reci im još i hvala! ja ću se boriti protiv toga i njihovih EU slugu u našoj politici!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

samo vi to uvedite, a ja ću se riješiti hrvatskog pasoša po brzom postupku

you're fired!

vlada nastavlja s rastjerivanjem svojih građana
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjN2NCDr9XaAhULWSwKHeOLD_EQyCkILjAA&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DgKuCAs-e1T0&usg=AOvVaw2406MB488LQ2MxptL6VfYb

konačna faza pretvaranja nekad slobodnog i imućnog naroda u ovisne i pokorne podanike je u punom zamahu…pretvorba, privatizacija, ovršni zakon, pdv, apsurdni fiskalni i parafiskalni nameti, potpuna neučinkovitost svih institucija države osim kada treba režim treba neplatiti reket i zadnji čavao u lijes je upravo uvođenje rente na vlasništvo svoga doma…

e, pa dosta je više, i “demokracija” ima svoje granice, pogotovo kada ekonomski, tehnološki i kulturni standard nacije padne ispod razine od prije 100 godina

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Još su ljudima samo ostale nekretnine i zemljišta.
Sve ostalo ovi “veliki Hrvati” su pokrali.

Biće krvi.

Mislim da je Hrvatima jedino preostala revolucija.

Hrvati ne misle plaćati Agrokor INU…. i ostalo što je HDZ i samoproglašenih 200 obitelji kr.iminalaca pokralo.


Još su ljudima samo ostale nekretnine i zemljišta.
Sve ostalo ovi "veliki Hrvati" su pokrali.

Biće krvi.

Mislim da je Hrvatima jedino preostala revolucija.

Hrvati ne misle plaćati Agrokor INU…. i ostalo što je HDZ i samoproglašenih 200 obitelji kr.iminalaca pokralo.

jako se dobro sijećam osjećaja kada sam se u 6mj. 91 “spakirao” i pridružio svojim dečkima u Sunji…e zadnjih godina me opet dere taj osječaj, ako ne i goriji…
:((

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ma koje sređivanje zemljišnih knjiga. Kao da je to uvijet parazitima za uvođenje poreza. Umjesto da su 1,6 milijardi kuna od legalizacije utrošili za zk to je otišlo u ništa. A ti se sam bori sa zk iz Austrougarske i pravosudnom močvarom.

nego kako je rješeno pitanje zarade na nekretnini?
recimo kupiš zemljište, stan, kuću… za 100k eura i prodaš za par godina za 150k dali plaćaš porez na tih 50k eura razlike ili samo onaj porez na nekretninu prilikom kupnje?

New Report

Close