Ministrica Dalić rekla svoje mišljenje o mogućem prekidu proizvodnje u Rafineriji Sisak

Naslovnica Forum Komentari članaka Ministrica Dalić rekla svoje mišljenje o mogućem prekidu proizvodnje u Rafineriji Sisak

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zašto ne zabranite korištenje skladišnih kapaciteta Janafa i zabranu uvoza derivate nafte ako hrvatske rafinerije zadovoljavaju hrvatsko bosansko tržište.

Ni MOL ni hrvatska vlada nisu većinski vlasnici već navodno partneri.

Ovo što Vlada radi s Inom je na rubu veleizdaje.

Nije na rubu.

Davanje energetskog tržište u ruku Rusa i Mađara je veleizdaja.

Mi stvarno nigdje ne možemo biti neovisni zbog Mađarona i domaćih drpića.


Nije na rubu.

Davanje energetskog tržište u ruku Rusa i Mađara je veleizdaja.

Mi stvarno nigdje ne možemo biti neovisni zbog Mađarona i domaćih drpića.

***haznfifi, sad ti hoćeš nas uvjeriti da su mađari krivi jer naši političari provode srpski memorandum 2 sanu?

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!



Nije na rubu.

Davanje energetskog tržište u ruku Rusa i Mađara je veleizdaja.

Mi stvarno nigdje ne možemo biti neovisni zbog Mađarona i domaćih drpića.

***haznfifi, sad ti hoćeš nas uvjeriti da su mađari krivi jer naši političari provode srpski memorandum 2 sanu?
[/quote]

Ne. Ja govorim o Hrvatima koji dobivaju bonuse u INI za svakog radnika kojem daju otkaz ili ga steraju u privremenu penziju uz otpremnine.

A “hrvatska Vlada” takvo ponašanje “strateškog partnera” podržava.

Zašto HDZ prodaje, a nije samo HDZ (recimo HNS) prodaje Hrvatsku za nekoliko zlatnih poluga ja ne znam.

Samo ču reči koliko je Vlada nesposobna.

Mogla je kupiti INU prošle godine kada je nafta bila na 30 $ po barelu.

Danas je duplo skuplja, preko 70 dolara.

Gledajući i velike rezerve nafte i plina koje INA ima mogli su si već vratiti investiciju.

Mogli su zaraditi koliko jer cijeli Agrokor dužan.

a oni su tek izabrali hebene financijske savjetnike koji imaju veze s naftnom industrijom kao Plenković s vojnim rokom.

Romel, 21.04.2018. u 22:25
Zašto HDZ prodaje, a nije samo HDZ (recimo HNS) prodaje Hrvatsku za nekoliko zlatnih poluga

Rasprodaje dvoglavi stvor HDZSDP i par priljepaka.

New Report

Close