“Gdje ćemo pronaći 600 radnika? Ozbiljno razmišljamo da uvezemo radnu snagu iz Indije”

Naslovnica Forum Komentari članaka “Gdje ćemo pronaći 600 radnika? Ozbiljno razmišljamo da uvezemo radnu snagu iz Indije”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pa ima u reketarskoj HGK uhljeba kao u priči!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Kako to da su u Austriji ista davanja, pa radnici imaju i vece place?

Inace Indijci kada dodju i dobiju radne dozvole ce prvom prilikom otici u austriju i njemacku te ostale zemlje EU.
Ovu tvorevinu ne trpi ni vlastito stanovnistvo a zasto bi strano.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Pa ja kao magistar farmacije friško s faksa prošle godine sam išel kod ovih iz Ludbrega pa su rekli da ne zapošljavaju.


Pa ja kao magistar farmacije friško s faksa prošle godine sam išel kod ovih iz Ludbrega pa su rekli da ne zapošljavaju.

***kad sam ja tvrdio da su to sve izmišljene priče kojima kriptokomunjare žele otjerati što više naroda iz države, onda su neki rekli da je to nemoguće…btw, taj Lukaps nema 200 radnika, a oni bi kao fol zaposlili 600, nemoj me hebati…to kaj je gazda firme Indijac i kaj uvaljuje Indijce na crno u firmu pod izlikom “dolaze samo u svrhu edukacije” pa sad želi to legalizirati to opće nema kao fol veze, ne on gorke suze pušta za 600 hrvatskih radnika koje ni ne traži ili odbija kao tebe… pol naših ljudi koji su otišli van, popušili su takve laži

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


Pa ima u reketarskoj HGK uhljeba kao u priči!

kolega
lijepo piše da traže radnike
i da razmišljaju uvesti radnu snagu

Romel, 19.04.2018. u 10:28
Inace Indijci kada dodju i dobiju radne dozvole ce prvom prilikom otici u austriju i njemacku te ostale zemlje EU.

Stanje je katostrofalno.
Još će i domaći profesionalni primatelji socijalne pomoći morati ići raditi.

Ja znam fantazirati, ali ovo je korak vise. Glupost.

Inace nedostatak radne snage je normalan u razvijenim drzavama tako da smo definitivno imali koristi od ulaska u EU i odlaska nasih ljudi u veliki bijeli svijet. Koliko cujem po ulici vec su se pocele zatvarati firme koje ne mogu pratiti trziste i tako i treba biti.


Inace Indijci kada dodju i dobiju radne dozvole ce prvom prilikom otici u austriju i njemacku te ostale zemlje EU.

Stanje je katostrofalno.
Još će i domaći profesionalni primatelji socijalne pomoći morati ići raditi.


prije će oni organizirati prosvjed
da im se povisi naknada
ipak su to već kako pišete
profesionalci

Nesto jako smjesno. Kako te nije sramota to objavit ………..kad budes ti radio za par tisuca kuna u Nasoj Lipa Croazia..I Tebe nece Biti na tom radnom Mjestu vec ce bit slobodno radno mjesto……

Uvezite iz Zimbabvea,tamo su vec naucili da rade za 15 eura dnevnice


Kako to da su u Austriji ista davanja, pa radnici imaju i vece place?

Tko radi učinkovitije, to znači tko je produktivniji, taj si može priuštiti i veće plaće, jer će unatoč tomu ostati konkurentan

je, ali hoće li indijci pristati da veći dio njihove bruto plaće ide na plaćanje neradničko-uhljebskog činovničkog ološa hdz-sdp? nije isto zaraditi 5000 kuna pa ih strpati u džep i zaraditi 10000 kuna, pa 5000 dati uhljebima koji ti pokažu figu.

nema pomoći, sve u državi je blokirano, dok se partije ne rastoče više se ništa neće događati osim daljnjeg urušavanja i propadanja.

Ako se gospodi ne sviđaju hrvatski radnici neka lijepo odhebu u Indiju pa tamo neka otvore firmu.

Odma će im med i mlijeko početi teći.

U Hrvatskoj neka samo ostanu ovi kaj žele biti umirovljenici nakon 25.

New Report

Close