CERP braniteljima daje dionice Belja. Jesu li to one što vrijede 0 kuna?

Naslovnica Forum Komentari članaka CERP braniteljima daje dionice Belja. Jesu li to one što vrijede 0 kuna?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

mogli ste ih odmah nazvat i pitat. A onda nazvat jos par brojeva da se nesto stvarno nije promijenilo po tom pitanju 🙂

Gdje su satori? Aha, ne smijete 😉

E da polj. prouzvodjja ovisi samo o poticajima. Bolje da je ustrojena kultura rada. Aznanja, tehnologije, realna cijena bez prekupaca i nakupaca, zadruge, strojni prsten, navodnjavanje, komasacija privedena, vezanje ratarstvoa i stočarstva, tada ne bi bilo potrebe za tolikim subvencijama.

Bravo za državu. Ovime de facto priznaje da dionice imaju vrijednost. Još jedan dokument kao dokaz u slučaju da budemo protuzakonito izvlašteni.

Ja sam siguran da država NIJE pogriješila i da se ne bi tako ružno rugala u lice vojnim invalidima i obiteljima smrtno stradalih u Domovinskom ratu. Sigurno to Plenković, Dalićka i Marić ne bi napravili.

Ovo je odlična vijest za dve dioničare solventnih kompanija iz sastava Agrokora – Leda, Belja, Jamnice, Zvijezde, Žitnjaka…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Luda kuća

Slučajna država, slučajni ministar, slučajno ministarstvo, slučajne odluke, slučajno sudstvo i slučajan USKOK
Kakva smo mi prčija pa ovo nema nigdje…da se tako rugaju ekipi koja je ginula za ovu zemlju..
Kad se jamstva upišu ako netko imaju petlje ići u zatvor onda je nula, ali onda idu tužbe…

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

CERP vec godinama dijeli dionice koje vrijede goli k. Znam slucaj gdje mi je kolega dobio dionice nekih trgovackih drustava za koje nisam ni znao da postoje, a pogotovo da se njima trguje na burzi/njuskalu.
Naravno, sve se vodi po nominalnoj cijeni.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Dijelili su i neke koje su već bile u stečaju tako da ništa novo, jedina je razlika da je Belje malo poznatije od tih firmi. Sretnici su dobili PVCM, a njih 99% smeće.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Bravo za državu. Ovime de facto priznaje da dionice imaju vrijednost.

da, imaju….na papiru…a i to još kratko

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close