Rast gospodarstva mogao bi biti i duplo veći, ali pod jednim uvjetom

Naslovnica Forum Komentari članaka Rast gospodarstva mogao bi biti i duplo veći, ali pod jednim uvjetom

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

hvala g.Majetić na jasnim i peciznim savjetima i posovnom.hr na vrhunskoj sposobnosti izvlačenja bitnoga

you're fired!

@bankarko
ma daj ne njaj-ke.
To što je on izjavio i kumice s placa već znaju napamet. Ponavlja jedne te iste bezsadržajne fraze već godinama.
U izjavi mu još samo fali teza kako uz simultane reforme u više ključnih područja treba pokrenuti “strukturne reforme” i izjava bi bila potpuna .

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Majetićeva izjava na razini dvogodišnjaka

ja bih rado dao svoje mišljenje, to mi nije strano, ali osobno se nikad nisam bavio biznisom i ne znam kakve sve prepreke postoje pred hrvatskim poduzetnicima. meni se to samo čini kao puno truda oko papira, a to ne volim.. jedva sam platio porez na kapitalnu dobit, a i to sam već zaboravio kako, s obzirom da sam u gubitku

you're fired!

Mnogo bre pametan ovaj Majetić! Koju udrugu on to vodi? Hrvatsku Udrugu Pametnjakovića?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Uvjet za rast gospodarstva je revolucija sudbene vlasti!!!! Ne reforma pravosuđa , kako se to voli reći i najavljivati., nego doslovno revolucija sudbene vlasti!
Ono što sudbena vlast čini gospodarstvu je isto ono što je fašizam činio židovima, rusima,slavenima te ostalima!!!!

Ovo za sudbenu vlast je tocno.
To je najcrnja rupa i sramota ove drzave.
Fuj. Odvratno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close