Do sada je plaćao 1500 kuna godišnje, a od travnja će ta pristojba biti 9600 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Do sada je plaćao 1500 kuna godišnje, a od travnja će ta pristojba biti 9600 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hrvatska neće biti mirna dok sve ne protjera negdje drugdje.

A jadni, treba država dati poticaje milijunašima da ne placaju 9000 kn godisnje nego 1000

Izvrsna vijest, dobro su se i sjetili.

Vjerovatno Jadransko more u Hrvatskoj nije slano pa manje oštećuje usidrene brodice od npr. mora u Crnoj Gori, pa se zato ovdje moraju naplaćivati veće pristojbe jer eto manje će iom trup korodirati ukoliko je usidrena u Hrvatskoj. Iz takvog razloga su se i radno sposobni građani počeli sidriti sa svojim kompletnim obiteljima širom naše lijepe Evrope, a njihova lijepa Hrvatska ostaje samo njima da i dalje deru kog stignu.-


A jadni, treba država dati poticaje milijunašima da ne placaju 9000 kn godisnje nego 1000

Siromašni jalni ljudi rak su svakog društva.


Izvrsna vijest, dobro su se i sjetili.

Malo, ali glupo.



A jadni, treba država dati poticaje milijunašima da ne placaju 9000 kn godisnje nego 1000

Siromašni jalni ljudi rak su svakog društva.
[/quote]

Ne razumijem. Ako ja moram plaćati porez na vikendice + turističku taksu 8.000 kuna zbog čega stranac koji nije ništa uložio u infrstrukturu Hrvatske ne bi plaćao barem kao ja.

Da pogodim, trebalo bi davati poticaje i za čartere i nautički turizam.

Treba ima nabiti jednomjesečne takse pa će im i ovo biti prihvatljivo.

Ako neće, neka se isele.
Tu lovu od turizma tako i onako samo pobiru stranci i neki domaći ratni profiter.




A jadni, treba država dati poticaje milijunašima da ne placaju 9000 kn godisnje nego 1000

Siromašni jalni ljudi rak su svakog društva.
[/quote]

Ne razumijem. Ako ja moram plaćati porez na vikendice + turističku taksu 8.000 kuna zbog čega stranac koji nije ništa uložio u infrstrukturu Hrvatske ne bi plaćao barem kao ja.

Da pogodim, trebalo bi davati poticaje i za čartere i nautički turizam.

Treba ima nabiti jednomjesečne takse pa će im i ovo biti prihvatljivo.

Ako neće, neka se isele.
Tu lovu od turizma tako i onako samo pobiru stranci i neki domaći ratni profiter.
[/quote]

Iselite se vi. Koliko placate boravisnu ? 300 kn po krevetu maksimalno. To znači da ova jahta od 9600 kn ima 32 kreveta je li ? Vi plaćate možda oko 2000 kn boravisne. Prema tome, nema smisla ovdje lagati i busati se u prsa domoljubljem.

Bolje da idu u Crnu Gori, i da osoblje u marinama dobije otkaze, ova zemlja to zaslužuje.





A jadni, treba država dati poticaje milijunašima da ne placaju 9000 kn godisnje nego 1000

Siromašni jalni ljudi rak su svakog društva.
[/quote]

Ne razumijem. Ako ja moram plaćati porez na vikendice + turističku taksu 8.000 kuna zbog čega stranac koji nije ništa uložio u infrstrukturu Hrvatske ne bi plaćao barem kao ja.

Da pogodim, trebalo bi davati poticaje i za čartere i nautički turizam.

Treba ima nabiti jednomjesečne takse pa će im i ovo biti prihvatljivo.

Ako neće, neka se isele.
Tu lovu od turizma tako i onako samo pobiru stranci i neki domaći ratni profiter.
[/quote]

Iselite se vi, mi ne trebamo jalne, nego radne.

Koliko placate boravisnu ? 300 kn po krevetu maksimalno. To znači da ova jahta od 9600 kn ima 32 kreveta je li ? Vi plaćate možda oko 2000 kn boravisne. Prema tome, nema smisla ovdje lagati i busati se u prsa domoljubljem.

Bolje da idu u Crnu Gori, i da osoblje u marinama dobije otkaze, ova zemlja to zaslužuje.





A jadni, treba država dati poticaje milijunašima da ne placaju 9000 kn godisnje nego 1000

Siromašni jalni ljudi rak su svakog društva.
[/quote]

Ne razumijem. Ako ja moram plaćati porez na vikendice + turističku taksu 8.000 kuna zbog čega stranac koji nije ništa uložio u infrstrukturu Hrvatske ne bi plaćao barem kao ja.

Da pogodim, trebalo bi davati poticaje i za čartere i nautički turizam.

Treba ima nabiti jednomjesečne takse pa će im i ovo biti prihvatljivo.

Ako neće, neka se isele.
Tu lovu od turizma tako i onako samo pobiru stranci i neki domaći ratni profiter.
[/quote]

Iselite se vi. Koliko placate boravisnu ? 300 kn po krevetu maksimalno. To znači da ova jahta od 9600 kn ima 32 kreveta je li ? Vi plaćate možda oko 2000 kn boravisne. Prema tome, nema smisla ovdje lagati i busati se u prsa domoljubljem.

Bolje da idu u Crnu Gori, i da osoblje u marinama dobije otkaze, ova zemlja to zaslužuje.
[/quote]

Pa koliko je ljudi dobilo otkaz u industriji i poljoprivredi.

Zbog čega bi nekakvo osoblje u marinama trebalo bolje proći ako ste nesposobni biti konkurentni drugim destinacijama.

I nemojte lagati. Ovo je naknada za godišnje korištenje marina.

Pa neka plaćaju dnevno boravišnu pristojbu, ako im se to više isplati.
Još jednom, zbog čega bi stranci koji ne plaćaju razne poreze u Hrvatskoj trebali imati manje troškove nego stare prdonje s lovom koji ne znaju šta bi ali im je skupo platiti normalnu cijenu pristojbe.

Uostalom niste htjeli da INA buši platforme zbog zaštite okoliša, zbog čega bi ti nautičari zagađivali naše more.

Što manje plovila u Hrvatskoj to će nam more biti čišće.

A Vama ako ne paše možete skupa samnom u Rusiju ili Irsku ili Švicarsku.
Oni nemaju more a navodno smo mi nova Švicarska.


Pa koliko je ljudi dobilo otkaz u industriji i poljoprivredi.

Zbog čega bi nekakvo osoblje u marinama trebalo bolje proći ako ste nesposobni biti konkurentni drugim destinacijama.

I nemojte lagati. Ovo je naknada za godišnje korištenje marina.

Pa neka plaćaju dnevno boravišnu pristojbu, ako im se to više isplati.
Još jednom, zbog čega bi stranci koji ne plaćaju razne poreze u Hrvatskoj trebali imati manje troškove nego stare prdonje s lovom koji ne znaju šta bi ali im je skupo platiti normalnu cijenu pristojbe.

Uostalom niste htjeli da INA buši platforme zbog zaštite okoliša, zbog čega bi ti nautičari zagađivali naše more.

Što manje plovila u Hrvatskoj to će nam more biti čišće.

A Vama ako ne paše možete skupa samnom u Rusiju ili Irsku ili Švicarsku.
Oni nemaju more a navodno smo mi nova Švicarska.

1) Ne znate čitati, ovo vam piše u članku

Paulie, 01.04.2018. u 15:12
Od prvog travnja visina boravišne pristojbe, koja se u Hrvatskoj obračunava prema dužini brodova, drastično poskupljuje. Osobito je nepovoljno onima koji pristojbu plaćaju cijelu godinu.

2) Ljudi poput vas su doveli do propasti ovu državu, ljudi koji žele bjesomučno oporezovati sve, vama je svejedno što će ljudi dobiti otkaze, iako će se to odraziti i na vas

3) Mi smo turistička zemlja, a ne industrijsko-rafinerska zemlja, bušenje nafte nam ne treba i nećemo ga

4) S vama sigurno neću nigdje, a ako bude sreće neću vas nikad ni upoznati

I na kraju, licemjerno ste zašutjeli kad ste popovali da i vi plaćate, a ja sam vam rekao da plaćate 300 kn po ležaju. Zašto i vlasnik jedrilice ili jahte isto ne bi plaćao 300 kn po ležaju. Svima isto, to je pošteno zar ne. Ili da vama oderemo 10 000 kn na dužinu, širinu i visinu kuće/stana.

Pravi problem je što vas pere jal, što on ima jedrilicu ili jahtu, a vi imate stari auto. Zavist je opaka ljudska bolest, a najviše izjeda nositelja.

.taj slovenac što ima brod od 18m i puno mu je plaćati pristojbu od 9.600 kn neka slobodno ode u Piran, tamo će garant plaćati još više 😆 …o čemu bezeveze raspravljamo, pa taj brod košta min. 5 milja kuna a tip kokošari od tisuću € !!?
Eto neka mu vlasnici marine Kornati daju popust pa da ostane…a oni naprotiv svake godine dižu cijene vezova.
Za mene kao građanina je bolje da dio profita od nautičkog turizma ide u državni proračun umjesto da sve ide u privatne džepove koji nimalo ne mare za lokalnu zajednicu.


.taj slovenac što ima brod od 18m i puno mu je plaćati pristojbu od 9.600 kn neka slobodno ode u Piran, tamo će garant plaćati još više 😆 …o čemu bezeveze raspravljamo, pa taj brod košta min. 5 milja kuna a tip kokošari od tisuću € !!?
Eto neka mu vlasnici marine Kornati daju popust pa da ostane…a oni naprotiv svake godine dižu cijene vezova.
Za mene kao građanina je bolje da dio profita od nautičkog turizma ide u državni proračun umjesto da sve ide u privatne džepove koji nimalo ne mare za lokalnu zajednicu.

Da, jer ste se vi znojili za taj brod ? ili ste samo još jedan od drugih koji bi živjeli od tuđeg rada.

Što vi nemate novaca ?



.taj slovenac što ima brod od 18m i puno mu je plaćati pristojbu od 9.600 kn neka slobodno ode u Piran, tamo će garant plaćati još više 😆 …o čemu bezeveze raspravljamo, pa taj brod košta min. 5 milja kuna a tip kokošari od tisuću € !!?
Eto neka mu vlasnici marine Kornati daju popust pa da ostane…a oni naprotiv svake godine dižu cijene vezova.
Za mene kao građanina je bolje da dio profita od nautičkog turizma ide u državni proračun umjesto da sve ide u privatne džepove koji nimalo ne mare za lokalnu zajednicu.

Da, jer ste se vi znojili za taj brod ? ili ste samo još jedan od drugih koji bi živjeli od tuđeg rada.

Što vi nemate novaca ?
[/quote]

Ti očito ne razumiješ.

Slovenci su nas opljačkali u Ljubljanskoj banci, godinama okupiraju Svetu Geru. kupili su apartmane po Hrvatskoj i onda ga iznajmljuju opet Slovencima a da ništa ne plaćaju Hrvatskoj državi.

O crnom čarteru da ne govorim.

I sada će svojim brodovima dolaziti i zagađivati hrvatsko more.

Ako se nautičarima ne sviđa hrvatska obala neka se gube iz Hr4vatske.

A ti domaći guzičaru koji bi i zadnju uvalu prodao strancima isto se gubi iz Hrvatske.

Ovdje su Hrvati svoj na svome i više nas nitko neće iskorištavati niti nas ucjenjivati robovlasničkim uvjetima rada.

Inaće, sa tim hebenim marinama uništili ste cijelu obalu i zabetonirali je.

Sramota.

New Report

Close