Država odredila kolike će poticaje davati na stambenu štednju

Naslovnica Forum Komentari članaka Država odredila kolike će poticaje davati na stambenu štednju

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

nije loše tih 1,8% ali djeluje prilično skromno i štedljivo u odnosu na uhljebarinu od 100%
demografska obnova zapadne Europe u tijeku

Ja stvarno ne razumijem zašto bi itko imao stambenu štednju… Godišnje 1,8%! Pa ljudi, odite u obvezničke fondove i dobit ćete više uz neznatan rizik (rasporedite u minimalno 3)…

Ma kakvi fondovi! To su gluposti. Imate fino indexe i ulazite u njih.
Inace ulozio sam sto eura u bitcoin i u plusu sam 60 eura. Sada vec imam 160 eura za ulaganje. Bilo koja verzija stenje je gluposti. Eto ja sam sa stvarno malim ulogom i malo rizika imao povrat investicije od 60%. Kada dode pravo vrijeme ulozim tih 160 i opet cu nesto zaraditi. Radije sto eura na nekom trzistu i ostatak u carapi nego na nekakvoj sluzbenoj stednji. Mozete svatko misliti sto zeli, ali brojevi potvduju moju pricu.
Ponavljam da u fondove ne ulazite. Pogotovo ne u fondove koji imaju veliku izlozenost nasem trzistu.

***kad je bil Franjo živ na 5000 kuna poticaji su bili 1250kn, a sad su 90kn – presmiješno!… toliko su i državu unazadili

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


Ja stvarno ne razumijem zašto bi itko imao stambenu štednju… Godišnje 1,8%! Pa ljudi, odite u obvezničke fondove i dobit ćete više uz neznatan rizik (rasporedite u minimalno 3)…

Rizik na obveznicama je veliki. Imas masu slucajeva kada je drzava defaultirala na dug, a o korporativnim obveznicama da ne govorimo. Prije 5 godina ogroman dio obveznickih fondova je ulagao u dug Agrokora.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close