Štrajk u Dalekovodu, radnici ne pristaju na 580 otkaza

Naslovnica Forum Komentari članaka Štrajk u Dalekovodu, radnici ne pristaju na 580 otkaza

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

sramotno da nesposobne Uprave pokušavaju na radničkim plaćama uštedjeti
očito je namjera da se i ovo ugasi

koliko nesposoban i neodgovoran rukovodilac trebaš biti da ideš radnicima, od kojih firma živi, rezati prava i smanjivati nevelike plaće za čak 20%???
dolaze teški dani za dalekovod, kratkovidne odluke uprave mogle bi uništiti ovu firmu

Nije to nista cudno, Vela ju je postavio na noge, a onda je smjenjen, razloge vjerojatno znaju ili ne znaju oni koji su to i napravili

Romel, 13.03.2018. u 09:21
otkaz ugovora o radu kako bi im bio ponuđen novi sa znatno smanjenim pravima. Među njima je i smanjenje plaće za 20 posto

Svi trebaju biti u sindikatu državnih službenika.Da im on složi kolektivni ugovor.

Romel, 13.03.2018. u 09:21
prosječna plaća je trenutno 5400 kn, a u proizvodnji je još i manja

Ta Proizvodnja nas stalno sramoti i samo radi probleme HDZSDP-u.
Treba ju potpuno zabraniti i izbaciti iz Hrvatske. Nek ide u Rumunjsku i Srbiju.

Ne razumijem, radnici se zalažu za fotokopiranje novčanica ili što..?

Kupujmo hrvatsko!

Jesmo li se za to borili ? Pa, nije firma front ? Ako firma nema rezulata propada. Nekako se izvukla kroz predstečajnu nagodbu. Interesantno bi bilo vidjeti produktivnost po radniku, odnosno uposlenom. Ništa ti ne vrijedi posao u Norveškoj ako ti treba 30% više radnih sati, nego što je planirano, da ga dovršiš.


Jesmo li se za to borili ? Pa, nije firma front ? Ako firma nema rezulata propada. Nekako se izvukla kroz predstečajnu nagodbu. Interesantno bi bilo vidjeti produktivnost po radniku, odnosno uposlenom. Ništa ti ne vrijedi posao u Norveškoj ako ti treba 30% više radnih sati, nego što je planirano, da ga dovršiš.

Koliko se sjecam Vela je takav posao odbio mislim da se radilo o Poljskoj, poanta je u tome da je kvalitetnom kadru otvoren put u inozemstvo, a nisam siguran koliko je uprava rezala svoja primanja, da je uprava pocela rezati od sebe to bi bilo OK

Ja sam na strani poslodavaca. Ne zbog toga jer ne cijenim radnike i njihova prava, nego zbog toga jer
znam koliko se Uprava muči s povratom kredita , a jedino gdje mogu uštedjeti su plaće…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close