Rimac objasnio zašto njegov C_Two zaobilazi Zagreb Auto Show

Naslovnica Forum Komentari članaka Rimac objasnio zašto njegov C_Two zaobilazi Zagreb Auto Show

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

I dalje mi nije jasno zbog čega ne može na Zagreb auto showu pokazati svoj automobili.

Pa nije vrag da ima samo jedan primjerak, jer onda mi nije jasno kako je napravio sve testove?

Jedva čekam vidjeti auto na stazi.

650 kilometra prijeći s jednim punjenjem baterije i 300 km/h su odlični rezultati.

Još me samo zanima koji mu je put kočenja i naravno koliko će zvjezdica dobiti na crash testu.

Onda kad su slupali auto nije dobro izgledalo.

Štoviše totalka s buktinjom.


I dalje mi nije jasno zbog čega ne može na Zagreb auto showu pokazati svoj automobili.

Pa nije vrag da ima samo jedan primjerak, jer onda mi nije jasno kako je napravio sve testove?

Jedva čekam vidjeti auto na stazi.

650 kilometra prijeći s jednim punjenjem baterije i 300 km/h su odlični rezultati.

Kad je Rimac išta testirao? C_1 je krenuo sa autonomijom od 600km da bi na kraju imao 320 a i to je na majkemi.

A znači…zna pričati o tome kako Hrv nije bila ni u konkurenciji za prvih 15 država za novu autoindustriju i zna blatiti to.
No, kad bi on sam mogao promovirati Hrv kao autoindustrijsku državu e onda je New York važniji i to je skroz OK.

Dakle, s poslovne strane to i je OK, ali neka onda drži jezik za zubima (prste dalje od tipkovnice) ako misli popovati drugima kako se promovira Hrv a sam onda postupati kao i drugi: NIKAD U KORIST HRVATSKE.

P.S. Briga me za Hrv…smetaju me ti samodopadni likovi koji misle da su pametniji od drugih i za sve postupke uvijek imaju opravdanje.
Fuj!!!

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

New Report

Close