Rimac predstavio novi “Concept 2”: Prema ubrzanju najbrži automobil na svijetu

Naslovnica Forum Komentari članaka Rimac predstavio novi “Concept 2”: Prema ubrzanju najbrži automobil na svijetu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Predivno,
jel mozete,jer ja kao obican smrtnik sigurne ne,ali Vi kao novinari-istrazivaci ili sta god vecmozete da kontaktirate gospodina Rimca da nam elaborira tehnologiju baterije,proizvodnju samih baterija pa cak i buduce smjernice vezane za zbrinjavanje doticnih baterija.
Zanima me,a vjerujem i druge koliko su ti auti zaista ekonomicni ili ti danas popularna znackica proizvoda ECO.
Covjek se predstavlja kao relovucionar na podrucju prometne inovativnosti.
Meni osobno nista nije inovativno da auto juri brzinama nedostiznim na redovnim cestama.
Ali ako se moze proizvest auto “na struju” da bude prihvatljiviji za sire mase a da pritom sto manje oneciscuje,pocevsi od samo proizvodnje dijelova do kasnijeg end usera to jest koristenja,e to je vec igra.
Pazi ovu inovativnu ideju koja ce se,tek od nedavno”ugradivati”.
U slucaju nesrece(naravno,ovisno o tezini) vozilo…..ma da zamislite cuda,kontaktira odredene sluzbe to jest vice “upomoc”.
Niz se moze nastaviti jos mnogim idejicama i inovacijama al necemo o tome…

Unaprijed se izvinjavam na svim stamparskim i gramatickim nepravilnostima,nisam skolovala bas…

pozdrav

Izgleda brutalno.
Nadam se da ce uspjet u naumu i prodati ih svih, koliko ono, 180 komada?

BRAVO MATE!!!!!!

DAJ PET !!!

Što samo će ga samo 100 komada proizvesti?

Pa koliko je proizveo Concept ONE i prodao?

Izgorene u raznim emisijama ne računam.

Nadam se da hrvatska država u ovako teškim vremenima ne daje poticaje za ovakva sr.anja i tehnologiju koja ničemu ne služi osim što zagađuju okoliš.

Umjesto da izume motor na vodu ili vodik koji će se moći koristiti, oni uspiju ponovno otkriti tehnologiju iz 19 stoljeća.

I još prodaju priču da je napredna.

Kako će riješiti otpad to sam Bog zna.

Pretpostavljam da će ga ispaliti u Svemir.

Da imam love kupio bi ovako nešto da što prije ubrzam iz ove zemlje!

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

Da imam love kupio bi ovako nešto da što prije ubrzam iz ove zemlje!

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

Svak čast Mate! Nesposobni primitivci, skromnih znanja,vstvarno daju komentare u skladu sa svojim kompetencijama!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close