Todorić: Jako se dobro zna tko će biti novi izvanredni povjerenik

Naslovnica Forum Komentari članaka Todorić: Jako se dobro zna tko će biti novi izvanredni povjerenik

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Sve bum vas tužil
Jbte ovaj će još ispasti mučenik i svetac.
Sirotanovića Englezi hrane u javnoj kuhinji,spava negdje pod mostom.

Nije problem hoce li on ispasti mucenik, nego tko ce platiti sve te njihove igre. Todoric-Hdz kombinacija pokupili su poprilicnu sumu do sada, a nakon sto se pozavrse parnice pokupiti ce jos a sve to skupa nece platiti niti Ramljak ni Plenković ni Dalićka ni Todorić a bogami niti Marić nego mi. MIslim glavni financijski manager Todorića je trenutno MINISTAR FINANCIJA 🙂 🙂 Plenković nista ne zna, Dalićka odraduje super posao, Ramljak je svoje odradio hihihi A tko ce svu tu igru na kraju platiti ???

Sad sve zna, a prije o svemu nije imao pojma mućak.Neka on sada objasni narodu kako je on s 8 milijardi€ duga mogao onako kao sultan uživati u bogatstvu dok je svoje djelatnike mizerno plaćao?! Tu prestaje svaki pozitivan odnos do tog lika koji danas izigrava mućenika.Niti s jednom rjeći ne objašnjava zašto je on osobno surađivao s tim “monstruoznim” mirovinskim fondom! Zašto je prevario Ruse iz sberbank-a kako ga oni sami optužuju?! I na kraju on je pao zbog sberbank-a a ne zbog hrvatske vlade. Nitko ga ne bi ni tada pitao kao ni ranije ništa da sam nije upao u jamu od svega 80-etak milijuna € koje nije imao za plaćanje tekućih poslova, ili čitaj – provizije ruskim tajkunima!

New Report

Close