Državni tajnik u Ministarstvu demografije podnio ostavku na press konferenciji

Naslovnica Forum Komentari članaka Državni tajnik u Ministarstvu demografije podnio ostavku na press konferenciji

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Časna na radnom mjestu ministrice demografije. Ha-ha! A parodije.

ja da sam kojim slučajem prihvatio poziciju u MINISTARSTVU DEMOGRAFIJE, ne bi se slikao za novine ni u kojim uvjetima. ustvari, mislio bi da me zahebavaju da mi je netko ponudio takvu poziciju

you're fired!

Čovjek u jednoj rečenici otkrije svu bijedu u politici vlade. Samo prestava bez sadržaja i želje za pronalazak rješenja.

Nadam se da će sada ukinuti to uhljebničko i ništ koristi ministarstvo.

Bolje da novce ulože u energetsku strategiju.

Pa će biti i djece.

Naklon do poda!
Da su svi takvi nebi ljudi bježali van!

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

Naklon do poda!
Da su svi takvi nebi ljudi bježali van!

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

***svaka čast tome Strmoti

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Demografskom oporavku najvise po pomoglo da se ukine ministarstvo demografije i da se politicari prestanu baviti demografijom.

Ljudi odlaze iz zemlje zato je sto je puno previse uhljeba koje moraju hraniti.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

da je više pismenih i poštenih u ovj državi kao ovaj mladi znastvenik ova bi država bila monako


da je više pismenih i poštenih u ovj državi kao ovaj mladi znastvenik ova bi država bila monako

Tesko. Monako sigurno nema ministarstvo za demografiju. Mozda bi bi bili blize Srbiji.

Monako ima jako malo birokricije i zbog toga moze imati jako niske poreze. Hrvatska ima jako visoke poreze jer mora hraniti ogroman birokratski aparat. Ovaj covijek se zalaze za vecu ulogu birokracije.

Inace jedine dvije zemlje koje sam ja nasao da imaju ministarstvo za demografiju su Hrvatska i Srbija.Obje imaju ogroman odlijev stanovnistva.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close