“Američki san” u Podravskoj banci

Naslovnica Forum Komentari članaka “Američki san” u Podravskoj banci

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Baš super, glavno da u Kroatistan odlukom HNB-a ne može ući dolar bankovnim transferom bez da se podvrgne konverziji USD-EUR. Jer ako i imate devizni račun u dolarima prvo se poslani dolari pretvaraju u eure i tako sjedaju na devizni račun, pa ako se napravi dogovor s bankom se pretvaraju u USD. A nedaj Bože da treba nekog vraga kupiti u RH pa se onda novac pretvara u HRK. Pušiona.


Baš super, glavno da u Kroatistan odlukom HNB-a ne može ući dolar bankovnim transferom bez da se podvrgne konverziji USD-EUR. Jer ako i imate devizni račun u dolarima prvo se poslani dolari pretvaraju u eure i tako sjedaju na devizni račun, pa ako se napravi dogovor s bankom se pretvaraju u USD. A nedaj Bože da treba nekog vraga kupiti u RH pa se onda novac pretvara u HRK. Pušiona.

Pa odi u mjenjačnicu. A mislim, mi smo na putu u ERM2.


Pa odi u mjenjačnicu. A mislim, mi smo na putu u ERM2.

Financijska pismenost u ‘Rvata na djelu. Marić je IPAK u pravu.

Kao trziste valuta je jako stabilno , a dionice i obveznice rizicne i volatilne , a posebno dolar , on uopce posljednji godina nije imao fluktuacije , koja smijurija , hahaha

odličan potez.. na godinu dana velik profit.. Što više ljudi treba u dolare

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

pogotovo ovi sa eurskom štednjom

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

a guverner neka se kupa u eurima

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

ne zaboraviti izaći na vrijeme

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

IN GOD WE TRUST

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

New Report

Close