Martina Dalić: Ja sam autorica Lex Agrokora

Naslovnica Forum Komentari članaka Martina Dalić: Ja sam autorica Lex Agrokora

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

previše krimića i ljubića, zato je sadržaj Lexa loš

Kako to da se Ramljak s predstavnicima knightheada sastao prije nego je donesen lex agrokor? Kako to da je isti fond kupovao obveznice Agrokora prije lexa po diskontnoj cijeni cca 20-25 centi a izvanredna uprava iste otkupila za 268mil eura po nominalnoj cijeni 1euro?

Nije ona autorica, već politička pokroviteljica. Autor je jedan mladi pravnik iz jednog od jernixkog ureda u Miramarskoj. Nadam se da će novinari ubrzo isceprkati o kome se radi i priupitati ga “tko mu je diktirao tekst”?

Antiša naš
najbolje svojima
tako se radi
u nas

što se čeka???

evo jedne izjave supergenijalca Ramljaka:

‘Priroda mog posla je da razgovaram sa svim poslovnim ljudima. U ovom poslu sam 20 godina, tko god u Hrvatsku dođe s poslom, na listi od 10 imena je i moje ime‘, odgovorio je Ramljak.

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

fali, dakle, još 9 imena

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

POOOLICCIIIIIJAAAAA

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

a bome i Dalićku bi valjalo demistificirati

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

Dokle god spodobe poput škegre, dalićke i Ramljaka policija i sud ne ukloni sa scene, u Hrvatskoj će svaki poslovni život biti nemoguć. Nesposobne mizerije koje nisu u stanju sastaviti jednu jedinu rečenicu a da se ista odmah ne može prikazati kao budalaština – to su “stručnjaci” koje sila politike gura na mjesta gdje bi trebali biti pravi stručnjaci. Zbog toga, i samo zbog toga, sprječava se privatizacija i svim silama guši privatni sektor, jer u privatnom sektoru, pravom privatnom sektoru koji ne ovisi o politici- podobnost nema važnosti, i ove bijede bile bi na dnu, gdje im je mjesto.

poštenje i pamet nemaju veze sa državno-privatno. Todorić je privatnik, pa je glup ko k.urac. Toliko o projektu novih državnih elita po Manolićevom modelu

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

sve sam ja to znao kad su mi ukrali lovu sa pčelica maja štednje!

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima


Kako to da se Ramljak s predstavnicima knightheada sastao prije nego je donesen lex agrokor? Kako to da je isti fond kupovao obveznice Agrokora prije lexa po diskontnoj cijeni cca 20-25 centi a izvanredna uprava iste otkupila za 268mil eura po nominalnoj cijeni 1euro?

a tko je prodavao obveznice? imam osjećaj da bih mogao izvući iz guzice tu informaciju

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

treba još?

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

New Report

Close