“Smjena Ramljaka ugrozila bi proces restrukturiranja Agrokora”

Naslovnica Forum Komentari članaka “Smjena Ramljaka ugrozila bi proces restrukturiranja Agrokora”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Smijena Ramljaka ugrozila vi vašu krađu.

Smijena Ramljaka ugrozila vi vašu krađu.

Nije problem Ramljak nego šupljoglava vlada, jer da vlada ima nešto u glavi Ramljaka tamo ne bi bilo.

Sokrat: Vidiš li prijatelju ona tri čobana? Sve dok oni mogu da nadglasavaju mene i Platona i uslijed toga da donose odluke, ja u demokraciju ne vjerujem.

Hobotnica Ramo-Dalić-Škegro i dalje pušta pipke, gadi mi se koliko ih novinari prate i uveličavaju.
Tako su veličali i onoga u Londonu pa je preko noći postao nepotreban.
Plenki ukoliko ove ne skineš i ogradiš se od njih padaš i ti.

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

čije je riječi prisnažio Alojzije Stančić (70), umirovljenik koji je 38 godina radio u Ledu.
Znao sam da je Ledo najbolja firma koja nema konkurencije, lider čije dionice sam htio ostaviti u naslijeđe. Netko ulaže u nekretnine, netko na banku, a ja sam ulagao u dionice firme o kojoj sam znao sve. Sve sam zaradio svojim rukama. Nisam mešetar ni tajkun nego vrijedni radnik, ali netko je rekao da sve to danas vrijedi ‘nula’ jer je netko vodio takvu politiku da je gledao vjerovnicima kroz prste – rekao je Staničić.

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

S obzirom na naše kapacitete i mogućnosti, bilo bi nam lakše i pametnije da povlađujemo i AlixPartnersu i Knightheadu. Tako bi ispali nesposobni, ali lojalni, i možda dobili koju mrvicu više. Ovako ispadamo i nesposobni i nelojalni, a za takve nema milostinje.

Pa nek bude stečaj! A tko ide u stečaj? Agrokor, Konzum. Ali neJamnica, Ledo, Žitnjak, Zvijezda , Belje..kako ovakvi belosvjetski prodavatelji magle pokušavaju širit paniku i strah jer valjda misle da imaju posla sa priglupim pukom.

so it begins……..

ostanak Ramljaka ugroziti će mnogo više od restrukturiranja, Vladu, male dioničare, koncesije


Pa nek bude stečaj! A tko ide u stečaj? Agrokor, Konzum. Ali neJamnica, Ledo, Žitnjak, Zvijezda , Belje..kako ovakvi belosvjetski prodavatelji magle pokušavaju širit paniku i strah jer valjda misle da imaju posla sa priglupim pukom.

Pa i imaju! I kaj će priglupi narod napraviti? Odlučno ništa!
Ovaj Beverage je čisti glumac! Zakaj nije rekao kako je odabrao the best of the best in Croatia i kako ih je upoznao? Jer im je isti šef….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Prestrasno kako se ovce pokusavaju preplasiti.
Ocekujem od Plenkovica da makne Ramljaka i sve savjetnike.
Vecina firmi radi izuzetno dobro i nijedna netreba savjetnike.
Konzum je usao u problem zbog sirenja.
Smanjiti broj ducana i postaviti novu upravu.
U upravi Konzuma je ista ekipa kao za vrijeme Todorica.
Velika vecina jako nesposobna



Pa nek bude stečaj! A tko ide u stečaj? Agrokor, Konzum. Ali neJamnica, Ledo, Žitnjak, Zvijezda , Belje..kako ovakvi belosvjetski prodavatelji magle pokušavaju širit paniku i strah jer valjda misle da imaju posla sa priglupim pukom.

Pa i imaju! I kaj će priglupi narod napraviti? Odlučno ništa!
Ovaj Beverage je čisti glumac! Zakaj nije rekao kako je odabrao the best of the best in Croatia i kako ih je upoznao? Jer im je isti šef….
[/quote]
nemoj tako, on ima BACHELOR (rudarstvo)

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

Ne bi. On nije imao nikakvu ulogu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Koje restruktriranje?

Tu se samo gleda kako da se popali više love.

New Report

Close