Uprava Hanfe u posve novom sastavu – čelno mjesto Anti Žigmanu

Naslovnica Forum Komentari članaka Uprava Hanfe u posve novom sastavu – čelno mjesto Anti Žigmanu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

nisam imao neke velike simpatije prema samodolu ali sam vrlo brzo shvatio da je on bio genije za onog malog s.ronju.

who dares, wins

Dobar sastav…i Palarić je vrstan pravnik

Verdi koliko čitam ovaj je isto s daličkom kao prst i nokat.
Netko je napisao plaća 21000kn, za pravog ekonomskog stručnjaka to je kikiriki, ali za poslušnike koji nemaju petlje jackpot.

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!


Verdi koliko čitam ovaj je isto s daličkom kao prst i nokat.
Netko je napisao plaća 21000kn, za pravog ekonomskog stručnjaka to je kikiriki, ali za poslušnike koji nemaju petlje jackpot.

dalićka me razočarala već treći dan. a kod ovoga… kroz život sam se naučio malkice i psihologiji. kad vidiš čovjeka od metar i žilet ili je jako dobar ili jako loš. kod ovoga sam zaključi kakav je. ja kad sam ga prvi put čuo bilo mi muka. a najgore od svega je što mi tu ide o pare i sad mi takvi kompleksaši kapu kroje. protiv njega sam bar 10x protestirao. a da apsurd bude još i veći ime mu pierre što bi na francuskom značilo kamen. ovaj je bio sunđer ili ti spužva. ne sjećam se sad u detalje je li ga milanović doveo ali liči mi na marasa i slične analfabete.

who dares, wins



Verdi koliko čitam ovaj je isto s daličkom kao prst i nokat.
Netko je napisao plaća 21000kn, za pravog ekonomskog stručnjaka to je kikiriki, ali za poslušnike koji nemaju petlje jackpot.

dalićka me razočarala već treći dan. a kod ovoga… kroz život sam se naučio malkice i psihologiji. kad vidiš čovjeka od metar i žilet ili je jako dobar ili jako loš. kod ovoga sam zaključi kakav je. ja kad sam ga prvi put čuo bilo mi muka. a najgore od svega je što mi tu ide o pare i sad mi takvi kompleksaši kapu kroje. protiv njega sam bar 10x protestirao. a da apsurd bude još i veći ime mu pierre što bi na francuskom značilo kamen. ovaj je bio sunđer ili ti spužva. ne sjećam se sad u detalje je li ga milanović doveo ali liči mi na marasa i slične analfabete.
[/quote]
Koja smo mi zemlja majko mila.

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

bože ti pomozi. nikad me nije tangiralo da li je neki prekršteni us.aša tipa hasanbegović ministar kulture ili slično ali kad vidm ove u ekonomskom sektoru od vedriša do lovrinčevića ja odmah dobijem ospice. aloooo to vode strogi profesionalci. dovedi lika sa pravim znanjem, hrvata ili amerikance, marsovca nebitno daj mu 100 000kn mjesečno i nek radi ono za šta se je školovan. ovako mi smo zadnja prćija. eno kod vučića dolaze kinezi. neki dan bili japanci. ko je tu zadnji bio? još samo čekam desni sektor iz ukrajine.

who dares, wins

Lik sa slike je (ili je bio’ Dalićkin prirepak! Nije se baš iskazao u bankarstvu….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

slaže se ekipa po agencijama i relevantnim ustanovama prije isteka manadata povjerenika. Lagano vadim kokice i čekam da ovčice u hrvackoj onako zuje oko sebe ne znajući što se desilo i koliko će sve to morati platiti… Opet će srbi, vanzemaljci i slični biti krivi.
Ali dobro, bitno da nam Amex ne oduzme plaćanje na rate

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Neka posudi malo muda od Samodola i bit će ka prošek. Gori od Pierra Mateka-Kamena ne može bit da ga hebeš.

New Report

Close