Bitcoin treba oporezivati i regulirati: ‘Predmet je špekulacija i alat za pranje novca’

Naslovnica Forum Komentari članaka Bitcoin treba oporezivati i regulirati: ‘Predmet je špekulacija i alat za pranje novca’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Daaa ključna rečenica
“Napominje ujedno da će središnja banka morati intervenirati samo ako bitcoin bude uzrokovao promjene u ponašanju ljudi ” .

Dali je to mislio na slobodu od porezne represije , kontrol slobode i napretka pojedinaca ili skupina pa čak i cijele nacije u određenim djelovima kontroliranog područja od strane bankara i političara?

Naravno da treba regulirati, sve treba kontrolirati. U 21. stoljeću nećemo valjda nazadovati i dopuštati da kriptovalute služe za pranje novca.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

već vidim našu poreznu upravu kako se u tome snalazi. neki su tek ove godine čuli za tu materiju. većina će čuti tek poslije godišnjih odmora.

who dares, wins

dok oni uvedu porez kriptovaluta više neće bit.
balon ide prima kraju.

sretno svima na pučini,čujemo se posli 11.12.2018.

Ljudi će izgubiti puno novaca.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Bit izjave ECB-a je da se zna tko stoji iza kojeg accounta.
Pa za otvoriti account na pojedinim burzama je dovoljan samo e-mail.
I to će se regulirati. Već je počelo pomalo.
I ja osobno sam trebao verificirati neke račune. Ako niste, zaključani su i nema više trgovine.

A ovo za financiranje terorizma… ma dajte molim vas. Ima mnoštvo načina kako se financira i kako je se financiralo do sada. Pa nije terorizam nastao nastankom kriptovaluta. Štoviše, nikad ga nije bilo manje od popularnosti istih.
Sada mi je više zanimljiv jal ljudi koji čame na ovoj burzi za minus ili par % plusa pa ovdje pišu gluposti jer neće nikada zaraditi koliko su mogli na kriptu.
Jad i čemer. Ego malih ljudi svuda iskače.

Osobno sam mogao puno više zaraditi da nisam slušao neke forumaše koji pričaju piz_arije.
Kripto prevara, ICO prevara, terorizam, ubojsta, bla bla bla.
Hrpa neupučenih ljudi koji brane svoje neznanje i tjepe se jer nisu uložili.
Eto, pišite po forumu. Tješite se da ste u pravu.
ICO i kripto prevara. Alieni. Masoni,. Iluminati.Ili što je već sada hit na forumu. Babaroga

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

kad čovjek pogleda graf misli da je mogao zaraditi. U stvarnosti, vjerojatno su mnogi kupili npr. bitcoin na 5000, prodali na 3, kupili po 6, prodali po 12, pa opet kupili na 15. i tako..

neki su se i omastili. oni plaćaju porez na dohodak od kapitala

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

New Report

Close