Udruga dioničara Ramljaku uzvraća optužbama

Naslovnica Forum Komentari članaka Udruga dioničara Ramljaku uzvraća optužbama

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Meni se cini da Ramljak uopce nije svjestan sto. je napravio sa jucerasnjim izlaganjem..
Nitko nikad vise na ovu burzu niti lipe nece staviti…
A interesantno je da nase mirovine i mirovinski fondovi koji su izgubili nase mirovine se uopce ne spominju…
Ovo ce izazvati tektonske promjene …zse u ovakvom obliku nema sanse vise da opstane…
Ovo je prevara i otimacina neslucenih razmjera…niti jedan sud ovo nece odobriti..
Sretan ti Bozic Ramljaku Ante..
Za koga radis i koliki ti je zub?
Sto je sa nasim mirovinama koje su unistene jer isto tako brises mirovinske fondove koji su ulozili u agrokor…Ovo je skandal jos nevidjen u svijetu

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

Nebitno je tko je kome sto govorio…
Nebitno je da je ulaganje u dionice rizicno…jest…ali izvijesca su bila sluzbena i na osnovu njih se ulagalo…
I na kraju treba dignuti tuzbu protiv ramljaka i RH …pa ako oni daju amerima sve nase dionice nece…
Nismo mi jamcili za nista…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

I ne samo to…HDZ ce zauvijek izgubiti 15000 glasova….

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

Ne 15000 nego 60000 zajedno sa njihovim obiteljima…dopuste li ovo nikada vise nece doci na vlast…60000 glasova nije malo

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

“Ulaganje u dionice je rizično”?

Koji licemjer… Clanovi NO-a koji su dali jamstva su dobilo razrjesnice a ulagatelji ostaju bez svojih ustedjevina i mirovina

Kako će se opravdati mirovinski fondovi i gubitak od nekoliko milijardi kuna što im je ramljak izbrisao a samim tim i naše mirovine.
I može dalićka i ramljak pričati da mali ljudi i porezni obveznici neće platiti dug…a upravo se to radi…kroz mirovine i udjele malih dioničara.
Meni je naprosto šokantno kako ljudi nisu svjesni da su opljačkani.
Pa treba izići na ulice i pitati Ramljaka i Dalićku kako su uništili naše mirovine jer smo mi platili ova sr…nja oko agrokora ni krivi ni dužnii.
Svi i oni koji imaju dionice i oni koji nemaju ali imaju njihovi mirovinski fondovi.
Ramljaku Ante ostati ćeš upamćem kao najveći pljačkaš hrvatskog naroda u povjesti.
Ako je ulaganje u dionice rizično.Zašto ste ulagali onda NAŠE MIROVINE ?

Pa žao mi je ljudi koji su svu lovu utukli u agrokorove dionice i ovdje vidjeli priliku za uzeti brzu lovu. Ovo se je dalo naslutiti, jer čim su od..bali ruse, i ovako favorizirali amere. već je smrdilo. a najteže je uvijek pojest g..no i izaći s minusom van iz dionice. al bolje minus nego ostati bez svega.

Dok jedni pametuju da se razumiju u branšu i pametuju da ne valja, drugi koji "pojma nemaju" zarađuju na rastu. logika burze.

Objqsnize kako je moguce i da su nagradjeni razrjesni ama oni koji su dali jamstva i na taj nacin oteli imovinu dionicara ostalih kao sto su mirovnski fondo i i malii dionicari.
Ovi je kradja hrvatskih gradjana nevidjenih rajera do sada na ovim prostorima. Ukrali su dir3ktno iz nasih dzepova.

Status Quo: Roll Over Lay Down

ovo nije pljačka samo malih dioničara i OMF, negativni efekti ovakvog rješenja širiti će se državom kao kuga, burza će nestati u vrlo kratkom roku,
Ante mora biti opozvan još danas radi nečinjenja veće štete i pogodovanja stranim lešinarima

To isto se događalo s Viaduktom ( upropašten u roku od 3 mjeseca) pa nitko nije ni riječi rekao, niti je tražio lex Viadukt , niti je Vlada tražila spašenje firme, sada se dogodilo s Vama dioničarima Agrokora, prvo su Vam otvorili trgovanje i rekli da se situacija stabilizira , kako bi poznati i privilegirani mogli prodat, a jučer Ramljak – dionice vrijede 0 kn, .
Gospodo za to se ide u zatvor i to mnogo od vladinog povjerenika, ministara, hanfe itd, itd, itd…, burza se zatvara dok procesi ne završe, u protivno tužbe i odštete.
KRIMINAL; KRIMINAL; KRIMINAL………..

Na današnji dan 21.12 .2017 Građanima Republike Hrvatske pokradeno je oko 1 miljarda eur ili oko 7 miljardi kuna.
SRETAN BOŽIĆ Građani Hrvatske[/u]

ODGOVORNOST HANFA-e i ZSE-a !!!
4.11.2017 sam postavio pitanje o Legalnosti trgovanja dionicama Agrokora i Odgovornosti HANF-e
(http://www.poslovni.hr/forum/idi-na-zadnju/44566?last=20171103135054) [poslovni.hr]
a sad se pitam “LJUDI MOJI JEL TO MOGUĆE ? – (dozvoliti trgovinu na burzi kad je i budali trebao biti jasan razvoj situacije oko Agrokora)” i ponovo navodim pitanje koje sam tada postavljao:

JE LI NA SNAZI NELEGALNO TRGOVANJE SA BIVŠIM VLASNICIMA DIONICA ?!?
Kad već “financijski pismoznanci” ne želi napisati ništa diskutabilno na temu povratka Agrokorovih dionica na tržište kapitala, postavljam pitanje svima za razmišljanje?
Kolika je vjerojatnost da Ivica Todorić kao većinski vlasnik Agrokora d.d. a posredno i većinski vlasnik Jamnice, Leda, Belja, Vupika itd. skupa sa manjinskim vlasnicima navedenih tvrtki (malim dioničarima) poslije nagodbe postanu “bivši vlasnici navedenih tvrtki – bez ikakve naknade” ?!
Točnije rečeno kolika je vjerojatnost da su postojeći vlasnici ustvari “već bivši vlasnici” s obzirom na činjenicu da su izdana “Jamstva bez pokrića” i 10 puta veća od ukupne imovine tvrtki i da se ne vidi načina kako bi vjerovnici mogli osigurati naplatu, osim da uđu u vlasništvo navedenih tvrtki.
Pravnici bi rekli da su vjerovnici ustvari već “izvanknjižni vlasnici dionica” samo je pitanje trenutka kada će uknjižiti vlasništvo.
Ako nagodba bude išla u tom smjeru (ne vidim drugoga) onda je i ponovo pokrenuta trgovina dionicama ustvari nelegalna trgovina u kojoj “bivši vlasnici imovine” prodaju imovinu (dionice) naivnim kupcima.
Po meni je to isto kao da već prodani auto (ili stan) kojega niste uknjižili na novog vlasnika prodate naivnom kupcu (ili kupcima više puta) samo na temelju vlasničke knjižice koju još posjedujete, a zatajite mu kupoprodajne ugovore , odnosno “jamstva bez pokrića” u ovom slučaju.
Po meni će ovo biti još jedna megalomanska prevara na Hrvatskom tržištu kapitala i propust HANF-e i nadležnih institucija što su uopće dozvolili trgovinu dionicama.
Vidi li netko drugačiji rasplet nagodbe (osim upisa potraživanja vjerovnika u vlasništvo tvrtke) za slučajeve kad ukupna imovina tvrtke vrijedi cca 2 milijarde a jamstva izdana i dospjela na naplatu su 20 milijardi ?!?

Hanfa pa oni su samo za ukras vidukt je na burzi kada su dionice iz nepoznatog razloga padale izjavio da ne zna nista dok su rasprodavali dionice a nalog za stecajem vec potajno predan na to Hanfa veli nista ..cisti kriminal !!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

http://hr.n1info.com/a268594/Vijesti/Skupe-lijekove-financirati-dobrovoljnim-prilozima-gradjana.html

Mole za donacije za lijekove za djecu. U trnutku kada legaliziraju nestanak novca u mirovinskim fondovuma svih gradjana i 15000 dionicara. Licemjeri. PIH ! Drzava i vlada ?!?!

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close