Osniva se ‘novi Agrokor’, svu imovinu preuzet će kreditori

Naslovnica Forum Komentari članaka Osniva se ‘novi Agrokor’, svu imovinu preuzet će kreditori

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Katastrofa… Upravo su ubili hrvatsko trziste kapitala.

Ja nebi bas gledao tako… uvijek se moze dogovoriti drugacije…hanfa sutra treba blokirati sve dionice na burzu…ali doslovno sve…nema uopce nikakvog trgovanja …
Nije jos kasno da isprave pogresku..

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

Ramljak je skočio sam sebi u usta ….zar nije kažnjivo, ostaviti firmu da krepa, i otvoriti novu firmu,
pokupiti u nju što vrijedi ……?
Za to – su mnogi poduzetnici kažnjeni u Rep.Hrvatskoj, kad je utvrđeno da su namjerno ostavili tvrtke
bez izlaza i utaborili se u novim firmama….

Skandal koji ne smije saživjeti.

Svi moraju snositi jednake posljedice.

Sad nek bude fer i neka pokaže podatke koliko su popušili fondovi -novaca….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ne posustajmo.
Ja sam se upravo upisao online u Udrugu malih dioničara Agrokora :http://www.dionicari-agrokora.hr/
Članarina je naravno besplatna.
Borimo se skupa …neka vide da nas ima.

Ovo nije samo odluka Ramljaka, to je odluka RH. Znači RH je protiv nas i protiv legalne burze. Mi smo kriminal država.

Nego di je Ivek, odavno se ne priča o uhićenju i izručenju… ovako će se vući par godina dok priroda ne obavi svoje?

Pa tako je utemeljen i Todorićev Agrokor. Preuzeo je ono što je valjalo od OUR-ova i kombinata iz SR Hrvatske, a dugove ostavio državi.

A tema na HRT Otvoreno je – salmonela!?!?…Ništa se značajno danas nije dogodilo,po HRTu…Jadna je država koju ta TV kuća predstavlja…


Ja nebi bas gledao tako… uvijek se moze dogovoriti drugacije…hanfa sutra treba blokirati sve dionice na burzu…ali doslovno sve…nema uopce nikakvog trgovanja …
Nije jos kasno da isprave pogresku..

Nemoguca opcija i to i sami znate.
Bilo je potpuno jasno da je zbog ogromnih jamstava,ulaganje u “Todex” strahovito rizicno.

Ja ne kužim Vas ljude koji ste ulagali. Pa vidjelo se iz Andromeda galaksije da je Agrokor u stečaju iz kojeg nema natrag. Dugovi su bili preveliki. Zašto se sada čudite mi stvarno nije jasno. Ulagali ste u mrtvu kompaniju i nažalost izgubili. Da ste dobili bili biste genijalci ulaganja, ovako…

Ulagali su i mirovnski fondovi kao i 15000 malih diinicara ! Radi se o kradji vise od 4 milijarde kuna ako ne i vise od 7 milijardi kuna. Tko je odgoviran za to ? Kako je moguce da je Todoric u Londonu ? Kako je moguce da imovina velikih Hrvatskih sinova zasticena ? Sanader je postenjacina za ovo.

Status Quo: Roll Over Lay Down


Ja ne kužim Vas ljude koji ste ulagali. Pa vidjelo se iz Andromeda galaksije da je Agrokor u stečaju iz kojeg nema natrag. Dugovi su bili preveliki. Zašto se sada čudite mi stvarno nije jasno. Ulagali ste u mrtvu kompaniju i nažalost izgubili. Da ste dobili bili biste genijalci ulaganja, ovako…

Dobar dio “ulagača” je jednostavno prisilno opljačkan kroz obavezne mirovinske fondove. Nisam nikad ni pomišljao na ulaganje u Todex, ali to nije spriječilo državu da mi otme teško zarađeni novac i sprži ga kroz OMF. Cijeli sustav je osmišljen da pogoduje pljački tako da postovi tipa “sami ste si krivi” definitivno nisu konstruktivni jer se implicira nekakva kolektivna odgovornost, što opet implicitno oslobađa prave kriminalce koji su cijelu stvar osmislili i realizirali jer ako su svi krivi, onda nitko nije kriv.

New Report

Close