Od Nove godine nema više “liparenja”, brokeri zgroženi

Naslovnica Forum Komentari članaka Od Nove godine nema više “liparenja”, brokeri zgroženi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Jel se ovo odnosi i na kupnju/prodaju dionica preko njuskala ili plavog oglasnika?

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

ne znam šta bi rekao. protivnik sam bilo kakve pretjerane regulacije no nikad me nije smetalo platiti 0,50% više jer su na zse mogućnosti gubitka i dobitka puno veće. razumijem brokere jer oni uzimaju proviziju na svaku transakciju imala ona smisla ili ne. u svakom slučaju sad bi se moglo izbjeći ono preskakanje na bidu pomoću automatskih naloga koje ne posjeduju ravnopravno svi sudionici.

who dares, wins

najbolje da uredbom odrede cijenu po kojoj se smije trgovati pa da završimo i tu farsu

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

Samo naprijed, ZSE. Na kripto-burzama već odavno mijenjam naloge za jednu tisućinku US centa, ako hoću. Vi zaposlite slobodno još 25 činovnika da određuju minimalan iznos promjene za svaku dionicu.

Kaj su zgroženi…..trebalo ih je kazniti za to što su liparili investitore i zajebavali kupce i prodavatelje.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Bolje zatvoriti burzu , ionako je večina malih otišla ili odustala od gubljenja živaca, novaca I vremena na ovoj žabokrečini od burze, jer ostali se ionako dogovaraju tko će kome što prodati I po kojoj cijeni.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.


ne znam šta bi rekao. protivnik sam bilo kakve pretjerane regulacije no nikad me nije smetalo platiti 0,50% više jer su na zse mogućnosti gubitka i dobitka puno veće. razumijem brokere jer oni uzimaju proviziju na svaku transakciju imala ona smisla ili ne. u svakom slučaju sad bi se moglo izbjeći ono preskakanje na bidu pomoću automatskih naloga koje ne posjeduju ravnopravno svi sudionici.

kod automatskih naloga će opet sve biti isto, samo će biti podešeni da preskaču koliko treba lipa, 10,50,100 ovisno koliko koja dionica bude imala zadanu razliku

Možda da usput ukinu i liparenje u trgovini? Ono cijene 2,99 …. 9,99 :))))



ne znam šta bi rekao. protivnik sam bilo kakve pretjerane regulacije no nikad me nije smetalo platiti 0,50% više jer su na zse mogućnosti gubitka i dobitka puno veće. razumijem brokere jer oni uzimaju proviziju na svaku transakciju imala ona smisla ili ne. u svakom slučaju sad bi se moglo izbjeći ono preskakanje na bidu pomoću automatskih naloga koje ne posjeduju ravnopravno svi sudionici.

kod automatskih naloga će opet sve biti isto, samo će biti podešeni da preskaču koliko treba lipa, 10,50,100 ovisno koliko koja dionica bude imala zadanu razliku
[/quote]
na ovoj nakaradnoj burzi je sve moguće. možda se sad i ask odmakne pa sprajd bude po 20%

who dares, wins

New Report

Close