Agram – preuzimanje banaka po Hrvatskoj

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agram – preuzimanje banaka po Hrvatskoj

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta mislite oko Agramovog stvaranja nove banke , preuzimanjem malih koja je sljedeća na redu.[color=red][/color]

Pa gospoda iz Agrama su najavili da se neće zaustaviti samo na kbz-u…
Vidjet ćemo, možda su to samo želje…Jer ta igra i nije baš tako jeftina…
Ja se nadam da ak bude preuzimanja da to nebu JDBA…Iz nje sam izašao,
zadovoljavajući se sa skromnom zaradom…
Jer ak bude, ta dionica će sigurno dosta ići gore, ona je otprilike trenutno na 1,4-1,5 book-a…
A danas se šamaraju kad preuzimaju i po 2 ili 3 pa u inozemstvu i 5 book-a…
Al nemora to biti JDBa, ima tu još par “malih” bančica koje bi mogle zadovoljit njihove appetite ili samo želje..
[smiley1]

ja jadransku trenutno imam i to dosta, pa me čisto zanimalo , budući da je u medijima bija ona isto u kalkulacjama pa tako. ali ona već duže vijeme se drži na plafonu, pa se bojim da se ne sroza naglo.[smiley11]

Izgleda da je ipak slijedeća na piku bila SONIC.

nije nego credo. jadransku zaboravite,to sam vam već rekao i na mojnovac. bilo je razgovora ali nisu se oko cijene dogovorili i grgić je odustao kao i od kabe prošle godine


nije nego credo. jadransku zaboravite,to sam vam već rekao i na mojnovac. bilo je razgovora ali nisu se oko cijene dogovorili i grgić je odustao kao i od kabe prošle godine

zanima me jel držiš jdba ako ne i zašto, i što držiš od bankarskih dionica ako držiš i zašto ?

ne drzim jadransku,a ako mislis da namjerno pisem da nece jadransku kupiti.pokusajem biti objektivan i samo prenosim ono sto sam cuo od ljudi bliskih vlasnicima agrama.
vec sam vam napisao da kupuje stedbanku, a da je kovanicu uzeo kad mu je propala kaba ali da ne misli kupiti vsk.a tko je napucao vsk, to je drugi par rukava,o tome drugi put.

a i oko credo banke se vodi bitka oko cijene,jer su se male banke sebe kao mlade postavili,pa ko da više dam njemu.
a sonic navodno ipak talijani pruzimaju,zato je opet skočila.

ne sjećam se jesam li ikad držao bankarsku dionicu,pogledat ću,u zadnjih godinu dana mislim da nisam.
ima puno boljih pickova nego bankari.

ne sjećam se jesam li ikad držao bankarsku dionicu,pogledat ću,u zadnjih godinu dana mislim da nisam.
ima puno boljih pickova nego bankari.

Može li malo više o tome? Bilo bi zanimljivo čuti, kaj je sad vruča roba.[smiley2]

Doslovce tema isčupana sa zadnje stranice:

JDOS
Podaci od 19.03.2008. za trgovanje na 14.03.2008.
Vlasnik računa Stanje [%]
1. GRGIĆ DUBRAVKO 18.750 15
2. LAVRIĆ RADOSLAV 12.220 9,78
3. GRBAVAC MIROSLAV 11.913 9,53
4. ČEKO ANKICA 7.896 6,32
5. GRGIĆ MLADENKA 5.550 4,44
6. EUROHERC OSIGURANJE D.D. 3.774 3,02
7. LEROTA ZLATKO 3.160 2,53
8. PAVLOVIĆ RADOSLAV 3.094 2,48
9. AGRAM ŽIVOTNO OSIGURANJE D.D.- MATEMATIČKA PRIČUVA 2.588 2,07 NEW
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 2.400 1,92 NEW

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close