‘Otpuštao sam, jer smo usporili rast’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Otpuštao sam, jer smo usporili rast’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

300

BigBoffin

Bellabeat je dobio sansu investitora (sto cudi kad se vidi nekompetencija i neiskustvo osnivaca). Sada neuki osnivac kaze da idu na sve ili nista. To je tzv overinvestment- (pogledati definiciju) cega se groze svi suvisli investitori. Overinvestment u kombinaciji sa elementarnim neznanjem (da ima petparacki MBA barem nebi davao takve izjave) ce odvesti kompaniju na jug….
(Go south). Steta. I ocekivano…..

BigBoffin

@bigboffin bitno da Vi znate definicije. Normalno je da nema iskustva, tko ima u ovoj regiji možda Vi?

@mbuntic Da imam i iskustvo i edukaciju…i ne zivim u regiji. Edhkaciju koja se “cudno” koristi ima i i jedan MBA sa Harvarda dva sa LBSa (u McKinsey uredu u Zg) jedan sa INSEADa koji vodi PE fond koji ce izgubiti licencu zbog smuglanja sa Agrokorom. Nekoc se u MIOCima ucila logika. Mbunticu mozda da pocnete od logike …argument nema niko iskustva pa sto je logicki gledano….zakljuxite sami

BigBoffin

@bigboffin odlično za Vašu edukaciju, nadam se da Vi barem 10x više ljudi zapošljavate od Sandra. Jer to bi bilo logično s obzirom na Vašu edukaciju.

New Report

Close