Zbog obveze odvajanja poskupljuje odvoz otpada

Naslovnica Forum Komentari članaka Zbog obveze odvajanja poskupljuje odvoz otpada

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zbog toga je za ponedjeljak sazvana i tematska sjednica zagrebačke Gradske skupštine gdje će se odlučiti o modelu i dinamici odvajanja otpada.

Ahhahhhahhaaaahhhaaa, strašno.

mi smo ipak zemlja slučaj

Pročistač otpadnih voda doveo nas je do cijene kubika koja je usporediva s onom u Dubaiju.

Sortiranje otpada će nas koštati kao da smo zaposlili po jednog radnika na sortiranju u svakom domaćinstvu. Naravno, sve će odradito bakice i dedeki i mi lajbeki. A sirovinu će, lijepo sortiranu, dobiti kumovi.

Je li ikad išta napravljeno za nas u čije ime se donose zakoni? Ima li nade da ikad išta postane jeftinije i jednostavnije?

Hahaha koj sprdnja! Namjerno otezanje sa nečime kaj je bilo normalno i prije 20 godina da bi se uhljebi mogli zabavljati, a ekipa maznut lovu……

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Pročistač otpadnih voda doveo nas je do cijene kubika koja je usporediva s onom u Dubaiju.

Sortiranje otpada će nas koštati kao da smo zaposlili po jednog radnika na sortiranju u svakom domaćinstvu. Naravno, sve će odradito bakice i dedeki i mi lajbeki. A sirovinu će, lijepo sortiranu, dobiti kumovi.

Je li ikad išta napravljeno za nas u čije ime se donose zakoni? Ima li nade da ikad išta postane jeftinije i jednostavnije?

Zato Bandić svake godine za Božić da pokupi darove.
A što je s penalima jer ne rješava mulj?

7milja eura godišnje na pročišćavaću koji radi s 20% kapaciteta.
Jer se tko zapitao zašto je projektiran s kapacitetom kaj je 50% veći nek nam treba?

A pro smeća.
Ako rade centar za obradu otpada onda građani ne trebaju odvajati otpad.
Ako građani odvajaju otpad onda trebaju plaćati manje:
1. Jer sami odvajaju otpad
2. Jer ima manje otpada za odvesti
3. Jer je otpad vrijedna sirovina koja košta, i ne vidim razloga da je netko dobije besplatno.
Znači zbog svega toga sakupljanje smeća treba smanjiti za 50 %.

To kaj nisu napravili postrojenja za obradu odvojenog otpada ponovno u sirovinu je druga stvar.

New Report

Close