“U Hrvatskoj je izvanredno stanje”

Naslovnica Forum Komentari članaka “U Hrvatskoj je izvanredno stanje”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hrvatskoj vlasti treba hrabrosti napraviti poteze kojim ce se zamjeriti interesnim skupinama, ukljucujuci clanove HDZa, SDPa, a i ostalih stranaka, na svim razinama. Ciljevi su jasni, cak i putevi do njih nakon svih ovih godina provedenih u pricama o reformama. Sad treba djelovanje, i ono je jednostavno, no otvoriti ce mnoge fronte, a to treba izdrzati.
Mali ljudi, vecina, znati ce to cijeniti.

Stanje je izvanredno jer imamo političare sa posebnim potrebama! I uglavnom ovce bleje…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Romel, 10.11.2017. u 14:52
imamo političare sa posebnim potrebama

I birače !

Romel, 10.11.2017. u 14:52
Pa iz poreznih prihoda, ljudi! Zato postoji država. Iz poreznih prihoda, za to služi država.

E da su to krave i bikovi ……. bolja hrana bolji rasplod .

Kod ljudi je normalno obrnuto …… dokazano

DAJ PET !!!

Kakvo sad izvanredno stanje?

Predsjednice, rekli ste da tko nije zadovoljan s Hrvatskom državom da može ići.

Ljudi su Vas poslušali.

Ako niste s time sada zadovoljni možete sami otići.


Kakvo sad izvanredno stanje?

Predsjednice, rekli ste da tko nije zadovoljan s Hrvatskom državom da može ići.

Ljudi su Vas poslušali.

Ako niste s time sada zadovoljni možete sami otići.

Izvanredno stanje je ovdje otpocetka… 5000+ svaki mjesec nije zadovoljno, i ode. Da ne moramo vise slusati kojekakve gluposti i placati porez za kriminal.

Za 10g, bit cemo u uzasno teskoj socioekonomskoj krizi.

Slusao sam laprdanje u otvorenom, lako vama gospodo, vi za 2g zaradite zagarantirano 8000 mirovine, a ostali? Mi da rintamo 100g necemo to vidjeti.

Uhljebnistvo je rak ove drzave.

Nema straha – ako nema ljudi, iste ćemo, kao uostalom i sve drugo, uvesti.

Zamislite kako će hrvatsko društvo napredovati kad uvezemo ljude iz Filipina, Angole, Zimbabvea, Sudana, Čada, Konga, Afganistana…b(l)jutiful !

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Otrežnjenje…….. mir i tišina…………. imamo Hrvatsku.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Nema straha – ako nema ljudi, iste ćemo, kao uostalom i sve drugo, uvesti.

Zamislite kako će hrvatsko društvo napredovati kad uvezemo ljude iz Filipina, Angole, Zimbabvea, Sudana, Čada, Konga, Afganistana…b(l)jutiful !

Cijena rada će biti na najvišoj razini i svi će pjevati domoljubne na vijetnamskom.

A tek kad mali kosooki i mali crni počnu skakutati po rivi…………..

Da ne zaboravim da će kao manjinci dobiti bar 10 mjesta.

Ma biti ćemo kao Švicarska i Francuska odjednom.

I kaj se sada buni na Vladu.
Pa ona radi HDZ-ov program uhlebljivanje svih svojh i velike KOalicije

A ostali koji nisu u Vladajućoj koaliciji mogu ići.

Pa i malom mujici je sve jasno pa je otišao u Švabiju na bAUštelu da kopa kanale.

Nije da baš miriše kao kolači, ali ih za tu lovu može duplo kupiti nego u Hrvatskoj.

Pametnom Hrvatu dosta.

Ostali su tako i onako u HDZ-u i HNS-u.

Ostali su tako i onako u HDZ-u i HNS-u.

***otkrij nam do kraja, jesi u hdz-u ili hns-u? 🙂

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Osnovni razlog demografskog odumiranja su hrvatski politicari koji sustavno unistavaju ekonomiju kako bi kupili glasove na izborima. Sve sto politicari poticu je osudjeno na propast jer je jedini cilj poticaja kupovanje glasova.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ostali su tako i onako u HDZ-u i HNS-u.

***otkrij nam do kraja, jesi u hdz-u ili hns-u? 🙂
[/quote]

Ne. Ja sam od onih Hrvata g.lupana koji nisu ni u jednoj stranci , niti misle biti.

A još malo neću biti ni stanovnik Hrvatske.

Da li sam zbog toga sretan? Nisam.

Na kraju krajeva tko želi biti u zemlji u kojoj je proglašeno izvanredno stanje?

-“sigurno ce se naci novca”. Kojeg novca? Kakvog novca! Pazi ti terminologije. Potencijali, demografsko izumiranje… Evo, najezio sam se. Da li je ova gospodja uopce normalna. Ovo je retoricki postavljeno. Ova drzava je prekrasna i prebogata.preruzne su i presiromasne nakaze koje ju vode, ali, sami su se birali pa tu ne mozemo nista.

Sud oko mene su disale rože
i bil je rascveteni maj.

A ja nis ni jemput pogledal za sobom,
Od tuge nis mogel pozdraviti kraj,
Samo sem bregima dragim obečal
Da vrnul se bum nazaj.

New Report

Close