Ugostitelji traže niži PDV i zabranu hladnih pića u dućanima

Naslovnica Forum Komentari članaka Ugostitelji traže niži PDV i zabranu hladnih pića u dućanima

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

jedino ugostitelji mlate dobru lovu u hr pdv ste imali 13% dok smo svi mi poduzetnici sa puno manim prometom i zaradom imali 25% sad kad je krenulo billo bi uredu da imate 38% pdv jer je to jedino pravedno,ugostiteljstvo jedino nesto zaraduje u hr neka porezna pogleda kakve uate voze ugostitelji i kakve kuce imaju a rade par godina ,ja sma da u sezoni pdv na ugostiteljstvo 38% a kad nije sezona 25%

ako ugostitelji ne zele il im se neisplati ima u gradevini dosta posla pa neka rade 12 sata ko magarci za 5 puta manju zaradu

Ovo je kapitalizam idoti, ako ne mozete da se prilagodite i budete profitabilni onda odjebite i zatvorite.


Ovo je kapitalizam idoti, ako ne mozete da se prilagodite i budete profitabilni onda odjebite i zatvorite.

Tu nema nikakvog kapitalizma. Korupcija preko vrha i dna, posebni interesi i javni sektor koji se mnozi brzinom svjetlosti a stranacka iskaznica je nuzna za mjesto.

Ma je li? A kako to da ugostitelji, pogotovo na jadranu, rade samo 5-6 mjeseci i od toga lagodno žive cijelu godinu, kao i njihove obitelji!?? Kupuju dobre aute, idu na zimovanja, a PDV im je tobože visok???

Ignore: KressoM, delux

Slažem se da je lista zahtjeva nebulozna no pomalo mi ide na živce to socijalističko “koliko malo rade a toliko zarade”. Gospodo oni zarade onoliko koliko je netko spreman platiti i rade onoliko koliko im se isplati. Čisti kapitalizam. Mislite da je to previše novca za toliko rada? To je fantastična vijest jer znači da ste našli nišu, sve što trebate je – postati ugostitelj.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Trenutno najveći problem u ugostiteljstvu je Franck…… Osim što robu prodaju stalno na crno-
i nastoje pokupiti što više gotovine po kafićima, oni su napasni s naplatom potraživanja,
jerbo im je teško zbog Agrokora…….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ne zabraniti samo pića nego i hranu u dućanima i pučkim kuhinjam kako bi sirotinja mogla lijepo ručati smo kod njih

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !


Ma je li? A kako to da ugostitelji, pogotovo na jadranu, rade samo 5-6 mjeseci i od toga lagodno žive cijelu godinu, kao i njihove obitelji!?? Kupuju dobre aute, idu na zimovanja, a PDV im je tobože visok???

Pa ekipa iz javne uprave ne radi cijelu godinu i dobro živi! Još im je malo pa bi povećavali poreze! Nema pameti tamo gdje većina (cca 75%) živi od proračunskih transfera i kokošarenja!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close