Todorić na blogu: Rješenja sam imao na stolu, ali Vlada mi nije dopustila sanirati probleme u Agrokoru

Naslovnica Forum Komentari članaka Todorić na blogu: Rješenja sam imao na stolu, ali Vlada mi nije dopustila sanirati probleme u Agrokoru

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ivice, sve dok pričaš o Ramljaku i Dalić nitko ti ne vjeruje. Zna se čiji su oni igrači. Objasni nam razloge sukoba sa Škegrom. Dok to kriješ, ne vjerujemo ti

Ivek bi trebi ka i ŠUNJE …. tri miseca godišnjega svake godine
https://www.youtube.com/watch?v=taEGacJw0n4

DAJ PET !!!

ivek ti si unistio i pojeo male ribice tj nas a sad ce tebe pojesti velika ribica i to ti je bit ekonomije,imas previse suti tamo di jesi milijarde koje imas sa strane su ti dovoljne tak do njih niko nemoze a sta ce ti pusti dvori aj uzivaj malo diobro si izveslao i nas i vladu i banke i sve ja danas nemam 100kn da djeci kruh kupim a ti imas 100 milijardi ja se nebunim a ti se bunis aj malo otidi na misu i sleti sa te graane jedan je bog a to nisi sigurno ti.ako budes kruha gladan dodi kod mene ja cu ti dati i ovih 100kn zadnje sto imam a molim te nemoj samo cviliti

A kao nije lepom Bori dao lovu da ju oplodi!? Ovo sve više liči na sapunicu, a do sada je bio igrokaz!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Zasto policija suti o tome gdje je on? Ako je izdana tjeralica, vec znaju gdje je kidnuo… buduci da moramo placati njegove dugove, imamo pravo i to znati. Vjer u Boliviji ili tako nesto, pije kavu i tipka, dok se neki bogate u ovoj muljazi i dalje.

Zasto mu nisu uzeti svi papiri da ne moze kidnuti? Koja je ovo farsa.

Ljudi ne pljucajte po ovom dobrom coviku. Ivice ljudinooooo!!!!!

Pohlepa Ivice, bolesna pohlepa ti nije dala da sprovedeš IPO odn. prepustiš djelić vlasništva drugima. Bolesna pohlepa ti je zamutila razum toliko da do njega više nisu dopirali savjeti struke. Nisi dobro naučio lekcije iz Političke ekonomije kapitalizma. Kako si uopće prošao taj ispit? Samome sebi bio si najpametniji, najjači, najljepši. Sva ta navodna rješenja (mogućnosti) imala su za cilj sebi prigrabiti još, i još.. i još i više. Sad se fino koprcaj u vlastitim zabludama i utvarama.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Ivice vidio sam slike iz Kulmera, daj molim te otkrij koliko je doslo ono uredjenje? Ne daj da ti ona pij.ana Dalicka und comp. uzmu sto si trudom i mukom zaradio. Mi smo uz tebe, dodji nam i kazi sve sto znas.

Udbasija je uzela ovom dobrom coviku ono sta je stica godinama odvajajuci svojoj djeci Anti,Ivanu,a pogotovo Ivi od usta za napravit ovakvu kompaniju.Oteto prokleto.

New Report

Close