Kupnjom Skipera u Istri Kostić ulazi u hrvatski hotelski biznis

Naslovnica Forum Komentari članaka Kupnjom Skipera u Istri Kostić ulazi u hrvatski hotelski biznis

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Na žalost mi ovdje ne govorimo o tajkunu iz američkog filma „Tajkun iz Rushmorea“, mi ovdje govorimo o tajkunu „iz bivših socijalističkih zemalja“!!!
„U bivšim socijalističkim zemljama tajkun označava osobe, koje su u vrijeme privatizacije i uvođenja tržišta kapitala stvorili bogatstvo i mrežu poslovnih veza, financijske moćnike koji su se obogatili naglo bez novca i rada na sumnjiv način; novopečeni bogataš.“
U Sloveniji su se, u slučaju Gorenjske banke“ itekako suprotstavili i sve čine da ne preuzme tu banku! Dopustili su mu izgradnju hotela u Ljubljani i suvlasništvo u Gorenjskoj banci!!
Jučer sam bio u Malinskoj i vidio što čine ruski tajkuni,odnosno, kako rusi kažu BUSINESS OLIGARHI sa svojim vlasništvom!
Zar nam nije dosta naših tajkuna i njihovih igara,pa nam trebaju i uvozni tajkuni!!!???? Ne može HETA , inače veoma korumpirana, prodavati kome i kako hoće. Mora se pronaći zakonska osnova sprečavanja uvoza tajkuna!!!!

New Report

Close