FOTO: Srbija uplatila pola milijuna eura za obnovu kuće bana Jelačića

Naslovnica Forum Komentari članaka FOTO: Srbija uplatila pola milijuna eura za obnovu kuće bana Jelačića

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Radije uplati za hrvatske udžbenike za hrvatsku djecu u Vojvodini.

Kupujmo hrvatsko!

Napravili ste na njih neugodan pritisak….što im je drugo preostalo, nego prebaciti sredstva..
ne sviđa mi se taj odnos prema drugoj državi…balkanska posla..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Napravili ste na njih neugodan pritisak….što im je drugo preostalo, nego prebaciti sredstva..
ne sviđa mi se taj odnos prema drugoj državi…balkanska posla..

Ni meni! Trebalo bi im uvest vize, teretiti ih za ratnu štetu i blokirat svagdje dok ne daju podatke o nestalima! A na svako spominjanje ustaša izdavati tjeralice…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

***čim su dali lovu znači da će uskoro početi prvo sramežljivo i sporadično, a onda sve češće i žešće da je ban Jelačić bio ustvari srbin… kao i s desetinama tisuća Hrvata dosad

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

..Srbi ‘e sve dati. Treba im EU…Pa, sastavite spisak…. Jedan, onaj najbitniji već dugo imate…
/ nestalih /…………….. nikad – i nikad im ne popustiti- ako ne otkriju grobnice i mjesta nestalih ….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Srbija treba uplatiti ratnu stetu Hrvatskoj, 45 milijadri EUR je samo steta od propalih turistickih sezona za vrjeme njihovih granatiranja i raketiranja. To je polaziste svih razgovora kad se spomene Srbija odsada do vjecnosti.

Dok ne plate stetu svu imovinu Srbije treba zamrznuti, isto tako i Srba u Hrvatskoj.

New Report

Close