‘Doveli ste Hrvatsku u položaj u kojem će vrlo izgledno platiti milijarde eura štete’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Doveli ste Hrvatsku u položaj u kojem će vrlo izgledno platiti milijarde eura štete’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Privatno vlasnistvo je nepovredivo ?
A zar on ne stanuje u Kuci Kulmera cija obitelj i nasljednici jos zive ? O kakvom on privatnlm vmasnistvu govori ?
Zvuci kao komunist.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Koliko se ja sjećam Ivica Todorić je s velikim ponosom poklonio sve tvrtke hrvatskom narodu.
G.lupi hrvatski narod ne želi njegove firme koje je dobio od Hrvatske države za 1 kunu.

Hrvatski narod želi natrag svoje pare, a u to ulaze i feudalčeve dveri.

By the Way da li je gospodin platio porez kada je kupio dvorac od Agrokora prije nekoliko godina?

Kada će porezna uprava ući u Agrokor i kod Todorićeve obitelji i partnera i kumova.

Da se malo pročešlja situacija zadnjih 21 godinu.

07.04.2017.g. Todorić; “Cijenjene kolege, zaposlenici Agrokor koncerna, poslovni suradnici, partneri, uvažena javnosti, želim vas obavijestiti kako je Uprava Agrokora, sa mnom na čelu, pokrenula proces aktivacije Zakona o postupku izvanredne uprave u trgovačkim društvima od sistemskog značaja za Republiku Hrvatsku. Četrdeset godina sebe uložio sam u izgradnju cijele Hrvatske i regije, stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi’, izjava je Ivice Todorića koju je objavio Agorkor

Status Quo: Roll Over Lay Down

Memoari Ivice Todorica
Kupio firmu za 1 kunu, nabio 60 miljardi duga, postao blogger i na kraju zavrsio u bajbokani.


Memoari Ivice Todorica
Kupio firmu za 1 kunu, nabio 60 miljardi duga, postao blogger i na kraju zavrsio u bajbokani.

kolega sad ste već malo pretjerali. nije on ukrao biciklo pa da završi u bajbukani. ovdje se sad odlučije da li će mu se dići spomenik za života ili ti posthumno. svaki lopo.v u ovoj državi ima pravo na svoj spomenik.

who dares, wins

CFO Ivan Crnjac ima neke stvari tu za objasniti. Brijem da Todoric nije ni pojma imao u kakva go.vna ga je mulac uvalio

Šteta nam ne gine kao i gotovo u svakom slučaju u koji su bili ili jesu upetljani kokošari iz svih Vlada u zadnjih 20 godina!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close