HNB: Ulaganjem u bitcoin u cijelosti preuzimate rizik

Naslovnica Forum Komentari članaka HNB: Ulaganjem u bitcoin u cijelosti preuzimate rizik

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Japan, Australija, Južna Koreja službeno su priznali Bitcoin kao novu valutu budućnosti. Amazon idući mjesec će službeno započeti prihvaćati Bitcoin.
Koga briga za vijest EBA iz 2013. godine?? A za HNB me još manje svrbi… tko je HNB u svijetu da bi itko slušao njih za savjete???

Ma sve svi priznaju Bitcoin ali cim ga dobiju sta rade sa nim?, prebace ga u USA dolare. Zasto ih ne drze kao sigurno platezno srestvo?
Ma ovo ce da ode u neku stvar na prvi znak problema.

@ohladi, dolar je pao na 6kn, to je tebi sigurna valuta? funta je bila 10kn danas je 8kn. Svijet je takav da danas ništa nije sigurno. Nema razlike u tome što je sigurnije, ulažeš u ono što sam smatraš da je dobro. Vidi kako je bilo s kreditima u EUR-ima, kakva je to sigurnost bila?


Japan, Australija, Južna Koreja službeno su priznali Bitcoin kao novu valutu budućnosti. Amazon idući mjesec će službeno započeti prihvaćati Bitcoin.
Koga briga za vijest EBA iz 2013. godine?? A za HNB me još manje svrbi… tko je HNB u svijetu da bi itko slušao njih za savjete???

Ma gdje to priznaju?

Ajde ne trkeljaj…

Zanimljiva im je block-chain tehnologija i to vjerojatno je budućnost digitalnog novca, al bitcoin sigurno nije.

sama činjenica da pišu o bitcoin je znak da ga ne ignoriraju. baš naprotiv, vrlo im je zanimljiv. ali je nezgodno što njime ne mogu manipulirati, pa ga baš i ne vole i najradije bi da se ne raširi jače.
nešto kao taksisti i uber.


Ma gdje to priznaju?

Ajde ne trkeljaj…

Zanimljiva im je block-chain tehnologija i to vjerojatno je budućnost digitalnog novca, al bitcoin sigurno nije.

Neupućeni čovječe nauči koristiti Google, pa onda trkeljaj s razumom i činjenicama. Ti ćeš mene učiti o Bitcoinu i kriptovalutama s kojima se bavim već 4 godine. Ti koji koristiš crticu između “block-chain”. blah… još puno kriptovaluta trebaš pojesti.

Pa zato se i ponašaš infantilno i agresivan si jer još nisi shvatio da se radi o jednom od većih balona u povijesti financija.

Blockchain je tehnologija budućnosti, bitcoin nije. I to je otprilike sve što bi trebalo znati.

I sam navodiš poplavu sličnih valuta, to je pomodarstvo koje će za neke biti pogubno, ali će biti važna stepenica u razvoju digitalnog novca. I to je otprilike to.

A ti se sad odi dalje baviti modelima i prodavati negdje drugdje maglu.


Japan, Australija, Južna Koreja službeno su priznali Bitcoin kao novu valutu budućnosti. Amazon idući mjesec će službeno započeti prihvaćati Bitcoin.
Koga briga za vijest EBA iz 2013. godine?? A za HNB me još manje svrbi… tko je HNB u svijetu da bi itko slušao njih za savjete???

Shvatio si to vrlo osobno. Jel HNB možda nešto krivo navodi u svom priopćenju?

Buy When There's Blood In The Streets

vidis kako se brinu za narod zadnjih godina..i to je civilizacijski napredak u hr

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


Pa zato se i ponašaš infantilno i agresivan si jer još nisi shvatio da se radi o jednom od većih balona u povijesti financija.

Blockchain je tehnologija budućnosti, bitcoin nije. I to je otprilike sve što bi trebalo znati.

A ti se sad odi dalje baviti modelima i prodavati negdje drugdje maglu.


To kažeš ti stručnjak za “block-chain” tehnologiju?? Daj si pročitaj što je uopće Bitcoin i blockchain u detalje, nemaš pojma kako se procesuiraju transakcije i kako to funkcionira. Kad shvatiš osnove o nečemu o čemu želiš pričati onda počni prodavati maglu, ali ne ovdje.


Shvatio si to vrlo osobno. Jel HNB možda nešto krivo navodi u svom priopćenju?

Uopće nisam, HNB ima nadzor nad bankama jel tako? Prema tome oni su suodgovorni za krizu Agrokora, odobravanje najvećih kredita u povijesti itd.. Švicarski franak? opet pitam, tko je HNB da izdaje ikakve savjete. HNB samo izdaje LOŠE savjete.

bitcoin je dakle rizičan, ali ulaganje u naše dionice je super sigurno, kao primjerice kupiš nedavno VDKT po 400 kn, a sad ga ne možeš prodati niti po 20 kn

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Od 800 prisutnih kriptovaluta, bitcoin je svima njima službena. Ukoliko želite kupitit bilo što drugo (osim Ripple, etheruma i litecoine), morate prvo kupiti bitcoin te tek zatim kupiti neku drugu. To je jedan od glavnih razloga zašto bitcoin raste i zašto mislim da može još rasti. 100, 200, 300%…
Ne mislim da je bitcoin budućnost jer već sada ima bržih i kvalitetnijih valuta od njega…ali će otvoriti put promjenama u financijskom svijetu. Sigurno


bitcoin je dakle rizičan, ali ulaganje u naše dionice je super sigurno, kao primjerice kupiš nedavno VDKT po 400 kn, a sad ga ne možeš prodati niti po 20 kn

Ne samo dionice, ovdje neki misle da je dolar siguran: https://s26.postimg.org/s1bxi93s9/dollar.png


Od 800 prisutnih kriptovaluta, bitcoin je svima njima službena. Ukoliko želite kupitit bilo što drugo (osim Ripple, etheruma i litecoine), morate prvo kupiti bitcoin te tek zatim kupiti neku drugu.

***to nije točno, mogu se kupiti izravno za eure naprimjer na Krakenu pa opće netreba prvo imati bitcoin

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

New Report

Close