Dalić: Potez Mađarske je neobičan, iznenađeni smo

Naslovnica Forum Komentari članaka Dalić: Potez Mađarske je neobičan, iznenađeni smo

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

i Ćurka je iznenađena kišom pa se utopi.

Koliko čovjek mora biti priglup ili pametan ( dezerter ) da ujedinu sve zemlje protiv sebe u okruženju ?


Koliko čovjek mora biti priglup ili pametan ( dezerter ) da ujedinu sve zemlje protiv sebe u okruženju ?

Kolega Grga, otkrit ću ti tajnu, to ti se zove vanjska politika. E, a onda ti je zaheb u toj vanjskoj politici, što iako se zove vanjska, svatko gleda svoj unutarnji interes. Pa tako, nećeš mi vjerovat, Mađarska, Slovenija, Bosna, Srbija… u vanjskoj politici ne gledaju kako da nama ugode, kužiš iako se zove vanjska, nego gledaju kako da kroz vanjsku politiku ostvare svoje interese. Čudo ti je to moj Grga, ta vanjska politika…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


i Ćurka je iznenađena kišom pa se utopi.

A to čuđenje, Grga moj, ti se zove diplomacija. To ti je alat u vanjskoj politici, i za nju ti je dobro da bude u rukavicama. Pa se čudiš, pa inzistiraš na načelima, dobrosusjedskim odnosima, pa pišeš bijele knjige, note… Nije ti dobro, Grga moj, biti previše otvoren i jasan u toj diplomaciji. Imali smo mi tako donedavno jugoslavenkog dezeretera za premijera koji je urlikao, govorio o šakama jada, a to ti nije dobro. Zato ga je izje… svatko, osim onog ko je žurio na tramvaj.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Iznenadjeni smo i uvredjeni.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Nije sve tako crno.
S Lihtenštajnom nemamo nikakvih neriješenih graničnih, ekonomskih i političkih pitanja.

New Report

Close