‘Zar su Hrvatske vode nebitne za Vladu? Podnosim ostavku!’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Zar su Hrvatske vode nebitne za Vladu? Podnosim ostavku!’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hrvatske vode su kao i još nekoliko hrvatskih, jako bitne za Vladu, preko njih od naroda sakupljaju harač za nikakve usluge, osim ako se pranje tog prikupljenog novca od građana, ne smatra uslugom koju treba naplatiti upravo njima

Upravo sam doživio tahikardiju zbog tebe.

mi smo ipak zemlja slučaj

Ovaj još ima fleke po sakou od kako je Plenki s njim pod obrisao.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Romel, 08.09.2017. u 11:18
neopozivu ostavku na mjesto predsjednika

Samo mirno . To je obična neopoziva ostavka koja u Hrvatskoj vrijedi par sati.

uhljeb suze lije….a i mi od smijeha dok čitamo njegovu izjavu

Ignore: KressoM, delux

Hrvatske vode služe, između ostaloga, za financiranje stranaka (štetočinskih partija) i uhljebljivanje tako da suze lijemo na ovaj srcedrapajući dopis!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


coso23, 08.09.2017. u 12:18
neopozivu ostavku na mjesto predsjednika

Samo mirno . To je obična neopoziva ostavka koja u Hrvatskoj vrijedi par sati.
[/quote]
Hahahahha dobra

1m3 vode se sastoji od : 1m3 vode i duplo toliko parafiksalnih nameta pa dobijemo 2,1m3 vode na računu kod potrešenoga metra kubnog.

U čemu je točno njegov doprinos?


Upravo sam doživio tahikardiju zbog tebe.
evo ipak ces ju doziviti na novcniku
https://m.vecernji.hr/vijesti/voda-ce-od-2018-biti-skuplja-izme-u-10-i-30-posto-1193146

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


1m3 vode se sastoji od : 1m3 vode i duplo toliko parafiksalnih nameta pa dobijemo 2,1m3 vode na računu kod potrešenoga metra kubnog.

U čemu je točno njegov doprinos?


nameti služe za avione, lov, trofeje i tako ……..da veliki mislioci HV odmore svoj mozak, zamoren smišljanjem nameta kojima će od naroda pokupiti lovu

New Report

Close