Trgovački lanac Lidl ispričao se, nakon lavine kritika

Naslovnica Forum Komentari članaka Trgovački lanac Lidl ispričao se, nakon lavine kritika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ma prestat kupovat u njih, totalni bojkot lidla.
Jednim udacem 2 muhe, pomazemo domacem gospodarstvu kupovinom kod domacih lanaca, i damo do znanja liberalnoj europi da ih je vise dosta.

Dosta je vise ovoga, danas vise ne mozes progovoriti a da neku manjinu ili doseljenike ne uvrijedis.
Za 10 god neces moci ni kriz izbaciti da nebi uvrijedio nekog muslimana…

Ovdje nije problem u tome sto sam se ja osjetio uvrijedenim radi skidanja kriza, problem je sto imam osjecaj da da ja stalno moram misliti sta ce manjina reci, a da se malo oni prilagode vecini?

Ne bih nikad rekao da bi Lidl mogao postati promotor radikalnih ideja poput zatiranja europskog povijesnog nasljeđa. S obzirom da je isti vlasnik i vlasnik Kauflanda, ovaj izlaz u politiku bi ih mogao dobro koštati.

Lidl i Kaufland širitelji radikalizma, fuj, kako mi se gade. Definitivno tamo vise ne idem.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Nabavljam hranu na selu meso, med, krumpir.
Ajvare i pekmeze od dobrih bakica.

Romel, 07.09.2017. u 10:13
prikazane su poznate plave crkve na Santoriniju, ali bez križeva.

Romel, 07.09.2017. u 10:13
Lidl mogao postati promotor radikalnih ideja

To samo pokazuje da smo nazadni ksenofobi , klerofašisti i širitelji mržnje.
Da smo pravi moderni dečki , skinuli bi križ sa crkve i slika bi odgovarala slikama na baklavi.
I svi bi bili sretni s takvim naprednim rješenjem.

***ispričali su se salmonelom u dimljenom špeku(za to osobno prvi put čujem da je moguće) Isprika Lidla[/url]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

New Report

Close