Za preslagivanje cestarskog duga obveznica od 900 milijuna eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Za preslagivanje cestarskog duga obveznica od 900 milijuna eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

„Skuplja pita nego tepsija!!“ Izraz koji se u Bosni koristi za nešto što se ne isplati. Osim možda samom Mariću. Onima koji se žele malo bolje upoznati sa poslovanjem investicijske banke Lazard preporučio bi bestseler Williama D. Cohana THE CESCRET HISTORY OF LAZARED FRERE & CO. Ili „O TAJNOJ POVIJESTI LAZARDA“ u izdanju NEW YORK TIMESA

Skuplja pita nego tepsija:
Gdje si majstore? –
-Evo bio sam kod mehaničara sa mojim golfom (Golf dvojka). –
-I što mu je? –
-Ma trebam promijeniti: dihtung, gume, kočnice, svjećice, auspuh, cijelu limariju… –
-Au brate tebi dođe skuplja pita nego tepsija. –

Kad smo mi nerazuman narod. Da je se dalo autoceste u koncesiju, s dobivenih 3 milrd. € vratio veći dio kreditnih obaveza, država bi ostvarila dva efekta. Smanjila bi Javni dug za 23 milrd. kuna i prepustila ovaj vrući krumpir, zvan autoceste- rupa bez dna- , koncesionaru, da ga restrukturira. Svakome iole razumnom živom biću je jasno, da s ovakvom organizacijom i ovolikim brojem zaposlenih, autoceste ne mogu vraćati niti kamatu a o glavnici da i ne govorim.

Romel, 04.09.2017. u 08:18
radi se i na pripremama zaduživanja u cilju restrukturiranja

Radi i lomi se od takvog posla već 20 godina.

jel mali todorić proveo neki javni natječaj za izbor savjetnika? možda sam nešto propustio ili si sprema odstupnicu sad kad starog riješe.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


Kad smo mi nerazuman narod. Da je se dalo autoceste u koncesiju, s dobivenih 3 milrd. € vratio veći dio kreditnih obaveza, država bi ostvarila dva efekta. Smanjila bi Javni dug za 23 milrd. kuna i prepustila ovaj vrući krumpir, zvan autoceste- rupa bez dna- , koncesionaru, da ga restrukturira. Svakome iole razumnom živom biću je jasno, da s ovakvom organizacijom i ovolikim brojem zaposlenih, autoceste ne mogu vraćati niti kamatu a o glavnici da i ne govorim.

***da, naravno, u zadnjih 17 godina imamo na tisuće primjera gdje je država prodala na tisuće dragocijenosti i firmi pa odmah smanjila dug…rasprodali su sve živo, a dug nam je skočio u nebesa, a ti kaj da si s Marsa pao

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

ali to je naše , to sunaši lopovi .starnac bi podigao cijenu .mamu vam …..

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

uhljebi će biti radosni, napuniti će se njihove jasle pred zimu, lički medvjedi im mogu biti zavidni

DemiZon, ne radi se o rasprodaji, nego koncesiji na određeno vrijeme. Nije ovo senzacionalistički portal (bar se nadam), gdje se trebamo razbacivati frazama i floskulama. A to što moramo prodavati dobre firme, je upravo ono o čemu govorim – naša prezaduženost i gomila ljudi na državnoj sisi. Mahom umirovljenici, za koje je potrebno svake godine osigurati dodatnih 18 milrd. kuna, da bi sustav mirovinskog osiguranja uopće funkcionirao.

***viewer, pa zar si i ti slijep kraj zdravih očiju? zar nije u koncesiji dionica autoceste Zg-Macelj, pa ona u Istri od čega nitko od nas, ali ama baš NITKO nema nikakve koristi…zar ti misliš da bi bilo ikakve koristi da se i ostale dionice daju u koncesiju? osim naravno za koncesionara… mi bi izgubili imovinu, a protudržavni, anacionalni političari bi lovu spiskali bezveze… za njih je i George Best financijski mag, a moto mu je bio pola love sam potrošio na cugu, fufice i skupe aute, a drugu polovicu sam spiskao bezveze.. e vidiš naši spiskaju sve bezveze

P.S. i ovo kaj spominješ 18 milijardi za mirovinsko, pa dovoljno je recimo pogledat da se za zdrastveno godišnje ubere preko 20 milijardi kuna, propačuna za zdrastvo je koliko ono 5 milj , a gdje je ostatak? to je ona lova iz crnog fonda koju je Orešković uzel i platil glavnicu pa su ga smijenili odmah

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

A koji k.urac se nervirate.
Još malo ćemo imate leteće aute pa nam autoceste neće trebati.

Lijepo ćemo ih otplaćivati i uzgajati ambroziju na njima.

New Report

Close