Ulaganje u znanje i stručnost jedini je pravi put do uspjeha!

Naslovnica Forum Komentari članaka Ulaganje u znanje i stručnost jedini je pravi put do uspjeha!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ajd’ , ne lupajte gluposti ! Takvih servisa je pun kufer.

Je, odmah iza članske iskaznice

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

političari s gađenjem odbacuju ovu teoriju

Ministarstvo zdravlja….

Jučer je STRUČNI ISPIT polagala prva generacija studenata magistara farmacije , koji su
na STRUČNI ISPIT – došli nakon REFORME V god, studija farmacije na Farmaceutskom fakultetu.

REZULTATI: ……………. iZVJESNA gospodična Maja, SRUŠILA JE UGLAVNOM , SVE PRIPRAVNIKE
koji su staž odradili u PRIVATNIM LJEKARNAMA U REP. HrVATSKOJ.

Naša kandidatkinja, koja je pismeni napravila preko 90 % dobila je pitanje, između ostalih koje je znala i oko oznake CITO ! / važno -hitno …?
na pisanim receptu iz Hitne službe… nije se snašla kod odgovora….
KOlegica magistra koja radi u ljekarni tik do Hitne službe – veli – da je u 10 godina …vidjela možda dva
natpisa CITO ! na pisamom receptu koji dolazi iz hitne, i da se to više – NE PIŠE, već se postupa po propisima za pacijente iz hitne službe……..
Pripravnica je jučer toliko plakala, da se s njom nije dalo ni razgovarati, niti je utješiti….
Naime, dobivala je godinama stipendiju, a roditelji su jamci za povrat iste, ako ne položi stručni…

Danas , čujemo….Gosp.Maja je srušila PRIPRAVNIKE. i KOD drugih PRIVATNIKA ???
a PUSTILA JE 1 KANDIDAKINJU IZ GRADSKIH LJEKARNI ? – KojA JE – bilA naoružani PITANJIMA ,
NAJNOVIJIM koje je postavljala…/ OTKUD JOJ ?

Gospođo- mi biramo najbolje kandidate za posao ..i najbolje studente -jer kod nas magistri doista
puno rade – i a mentori koji rade s njima su visokomotivirani , bez ikakve naknade ….najčešće
sami vlasnici – koji ih educiraju za samostalan rad !

Šta se pitate – kaj Vam djeca odlaze iz Hrvatske ? Srsdite stanje u zdravstvu , MInistarstviu i
prevaziđite mržnju prema privatnom sektoru…… budite normalni ljudi.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Plaćeni članak, a dvoglava partija ne želi educiran narod koji bi progledao!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close