Zastupničke mirovine od 8.500 i sve ostale iznad 5.000 kuna povećavaju se za 10 posto

Naslovnica Forum Komentari članaka Zastupničke mirovine od 8.500 i sve ostale iznad 5.000 kuna povećavaju se za 10 posto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Tako i treba, tko ima puno njemu i treba više 🤣

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Zato običnim penzićima ide cca 2 %. Bravo, tako se radi sa stokom sitnog zuba.
Koja idiotska zemlja u kojoj ovakve idiotske odluke podržava dovoljno velik idiota da bi vlada bila u sedlu!

Romel, 31.08.2017. u 14:58
Vlada će potrošiti dodatnih 353 milijuna kuna godišnje za one s najvećim mirovinama, među njima su većinom branitelji, ali i zastupnici, suci, akademici.

Trebalo bi im dati i više.
Da barem oni ostanu kad već sva djeca odlaze .


Zato običnim penzićima ide cca 2 %. Bravo, tako se radi sa stokom sitnog zuba.
Koja idiotska zemlja u kojoj ovakve idiotske odluke podržava dovoljno velik idiota da bi vlada bila u sedlu!

A šta bi trebalo nastaviti Mrsićevu uravnilovku , pa smanjit još 10% kako bi bili svi jednakiji , ali u siromaštvu !? Čovjek smanjio 10% da bi kao uštedio , a sa druge strane se zadužili 80 milijardi !!?? Mislim da se tu radilo o čistoj zloći i netrpeljivosti prema određenim skupinama

ja se slažem da se tih 10 % vrati onima koji su te visoke mirovine zaradili kroz životni vijek uplatama kroz 30-40 godina u mirovinski fond, ali sam apsolutno protiv da se povećaju mirovine za 10% neradnicima zastupnicima koje su “radili” u saboru 4 godine i sličnim povlaštenim kastama! to je sramotno!!!

Ignore: KressoM, delux


ja se slažem da se tih 10 % vrati onima koji su te visoke mirovine zaradili kroz životni vijek uplatama kroz 30-40 godina u mirovinski fond, ali sam apsolutno protiv da se povećaju mirovine za 10% neradnicima zastupnicima koje su "radili" u saboru 4 godine i sličnim povlaštenim kastama! to je sramotno!!!

upravo tako

Živijo Superhik! Uzmimo siromašnima da bi dali bogatima i onima koji penziju nisu zaradili!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Svi koji su glasali za ovu VLADU ….nisu normalni ljudi.

Čim se stvorio višak- NOVAC SU PODIJELILI SEBI …………pa, ljudi moji ovo nije u redu, ovo je
prava hrvatska katastrofa , pljačka političara – konzervativaca – HDZ ….i danas misli- da će
tisućama godinama vladati ovim prostorima i trošiti novac iz Proračuna…….

Djeca nam odlaze iz Hrvatske……………….neće nas biti.

MOLIM DA SE MEĐIMURJE ODCIJEPI OD OVE LOPOVSKE DRŽAVE. Ne želim takvu državu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Grozno sam razočarana potezom VLADE…..Ko siročići…..čim dobe đeparac …idu odmah sve to
zapiti – nek se zna….
Briga njih za zdravstvo, školstvo…….. inferastrukturu, niže kamate, visoke namete od koji
se guši poduzetništvo..

JEDNA KIŠNA GODINA U TURIZMU,.,.,,,,i svo veselje će im otići u PČM.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


ja se slažem da se tih 10 % vrati onima koji su te visoke mirovine zaradili kroz životni vijek uplatama kroz 30-40 godina u mirovinski fond, ali sam apsolutno protiv da se povećaju mirovine za 10% neradnicima zastupnicima koje su "radili" u saboru 4 godine i sličnim povlaštenim kastama! to je sramotno!!!

Upravo tako,,, oni koji su svojim radom i velikim prezima i uplatama zaradili, treba i dati,, ali politicarima, braniteljima ??? Koji su koliko uplatili u mirovinski fond??
Malo vise kapnulo ove godine od turizma, a oni odmah svojim glasačima,, nedaj boze da su smanjili namete, poreze, uredili apsurdne namete, sredili zdravstvo, liste cekanja, bravo genijalci 🙂

LOL… odmah srušiti most J.B.J.da možeš crveno repka svršavati na J.B.T.
Sad mi je jasna tvoja dijagnoza !

Saborska mirovima podignuta sa 8.500 za deset posto. Sanader, Horvatinčić, Mamić, Todorići bezbrojni lopovi i kriminalci nikada neće biti osuđeni.
Potiče se neznanje, kompiliranje, plagiranje.
Nikoga ne zanima što će biti sutra ili nedajbože za deset godina, ali je strašno bitno što je bilo pred sedamdeset.
Zatucanost i krkani kolo vode.
I mladi ljudi to vide.
Ne žele živjeti u septičkoj jami.

Ovakav nemilosrdan trend podmazivanja bogatih će se, sudeći prema Plenkovićevim najavama, nastaviti i slijedeće godine,

Mirovine zaostaju za plaćama najviše u 18 godina

New Report

Close