U bankama zadovoljno trljaju rukama: Počela je utrka za subvencionirane kredite

Naslovnica Forum Komentari članaka U bankama zadovoljno trljaju rukama: Počela je utrka za subvencionirane kredite

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

…..ovo je potpuno pogrešno:
….. da IMAJU NEKRETNiNU KOJA JE M A N J A od ONE ZA KOJU APLICIRAJU…..???

Što to znači ..MANJA ? iMAJU mali stan oc 70 m2 …pa će kupiti 90 ..m2 ?

Imaju kuću od 79 m2 …pa će kupiti novu od 135 m2…?…

Sraru če prodati za 4 godine – dok im država subvencionira POLA RATE KREDITA od nove
nekretnine…………. ?

o, bože…trčimo svi u banku !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Uvijek neki dodatak da se uključi i “naše”. Neki će lijepo popraviti svoj imovinski status na teret poreznih obveznika. I to na način da oni od 45 mogu a oni od 47 ne. Zar to nije protuustavno?

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.


Uvijek neki dodatak da se uključi i "naše". Neki će lijepo popraviti svoj imovinski status na teret poreznih obveznika. I to na način da oni od 45 mogu a oni od 47 ne. Zar to nije protuustavno?

Naravno da je, kod nas je i sam Ustav protuustavan… Mala zemlja za veliki kriminal.

kod nas bankari uvijek zadovoljno trljaju ruke, dok u isto vrijeme klijentima trljaju nos, osim naravno HBOR-a gdje je situacija obrnuta


…..ovo je potpuno pogrešno:
….. da IMAJU NEKRETNiNU KOJA JE M A N J A od ONE ZA KOJU APLICIRAJU…..???

Što to znači ..MANJA ? iMAJU mali stan oc 70 m2 …pa će kupiti 90 ..m2 ?

Imaju kuću od 79 m2 …pa će kupiti novu od 135 m2…?…

Sraru če prodati za 4 godine – dok im država subvencionira POLA RATE KREDITA od nove
nekretnine…………. ?

o, bože…trčimo svi u banku !!!


jeste li igdje pročitali ili razmišljali o toj famoznoj “razlici kvadrata” koja će se subvencionirati, niste ? onda se posavjetujte s liječnikom ili ljekarnikom oko nove dioptrije

mllr, tako- kako informirate građane, tako se problem i razumije.
Još će se vidjeti pozadina ove “mjere”- pa ćemo imati prilike posavjetovati se međusobno, ne?
U svakom slučaju – nepovjerljiva sam prema svemu – što ova Vlada – poklanja……
Srećom, nikad ne ulijećem u takve stampedo poklon- gužve u bankama…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


mllr, tako- kako informirate građane, tako se problem i razumije.
Još će se vidjeti pozadina ove "mjere"- pa ćemo imati prilike posavjetovati se međusobno, ne?
U svakom slučaju – nepovjerljiva sam prema svemu – što ova Vlada – poklanja……
Srećom, nikad ne ulijećem u takve stampedo poklon- gužve u bankama…

ja do sada odradio tri kruga stambenih štednji sa svim članovima obitelji, sada se dalje ne isplati, jedan stan riješio uz prve poticaje prije nekoliko godina, sada imamo pripremljenu dokumentaciju za još jedan, ali malo nas brine porez od 4%, prije su mladi bili oslobođeni za prvu nekretninu, ma mora se nekako snalaziti, ne možemo svi zarađivati na burzi, ali što se tiče ove nove mjere, slažem se, niti je idealna, niti je u pravo vrijeme, ali možda bude boljih, pa će se mijenjati, ugodan poklonjeni državni blagdan, nadam se da nećete i to odbiti, jer isto znaju biti gužve, što na moru, što na kontinantu u svetištima

Meni, ko poslodavcu- nije niti jedan blagdan poklonjen ! MOžda – Vama – koji radite u državnim
službama….
I ovaj blagdan – KAO I SVE POKLONJENE- morat će platiti TVRTKA – za koju radim…… a ona će novac
namaknuti – / jer se ne radi/ iz raspoloživih prihoda , umanjenjem DOBITI poslodavcu ….
jer – se svi HEBENI BLAGDANI , koje država šakom i kapom dijeli –
PLAĆAJU !!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Meni, ko poslodavcu- nije niti jedan blagdan poklonjen ! MOžda – Vama – koji radite u državnim
službama….
I ovaj blagdan – KAO I SVE POKLONJENE- morat će platiti TVRTKA – za koju radim…… a ona će novac
namaknuti – / jer se ne radi/ iz raspoloživih prihoda , umanjenjem DOBITI poslodavcu ….
jer – se svi HEBENI BLAGDANI , koje država šakom i kapom dijeli –
PLAĆAJU !!!!

isti smo slučaj, mislio sam osobno samo na vas, naravno pod pretpostavkom da ste zaposlenik svoje tvrtke, ne na one koje vidim smatrate teretom, jer ih morate platiti, ma dajte malo i s ljudima podijelite svoje bogatstvo, to vam čak i partija kroz komunizam sugerira, ne samo vjere

New Report

Close