Tolušić naknadu za inspekcijski nadzor vraća na 90 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Tolušić naknadu za inspekcijski nadzor vraća na 90 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

bruka

Tako ću i ja ostaviti 4 dionice, svakom članu obitelji po jedna, kao podsjetnik gdje im je ćale namlatio lovu i da se o tome naraštajima priča uz logorske vatre

Znam da je 2000,00 kn puno, ali 90,00 kn za inspekcijski nadzor i kontrolu usklađenosti, nije to malo premalo???? ili je to inspekcijski nadzor i kontrola usklađenosti di pogledaju samo papire i lupe pečat i stave si sanduk paprike, sanduk rajčice, sanduk krastavci…na “analizu” inspektori u svoj auto…onda ne treba ni tih 90,00 kn…

Sramota! Pa zar mi ne možemo stati niti iza jedne svoje odluke?
Kaj smo mi neovisna država, ili nečija kolonija?

Prvo su nas Slovenci preveslali s našim teritorijem (dali su nam naše za naše i uzeli naše), nakon toga nas je Vučić optužio za genocid, a sada se njihov ministar poljoprivrede smije od uha do uha.

Dalmacija i dalje gori a predsjednica ide na put u Australiju i Novi Zeland (valjda tam još nije bila).

Onda će od tamo (umjesto da bude s narodom) opet prozvati Krstičevića koji će dati svoju vojničku riječ da daje ostavku.

Koje nas poltronske i nesposobne pi……..p vode.

Trebalo bi razmisliti da se smanji broj u Vladi za 20 %, zastupnika u Saboru za 50%, a funkciju predsjednika treba ukinuti.

Uostalom mi smo Republika.

Iznad Sabora je samo Hrvatski narod.

Krpelji nam ne trebaju.

Naročito oni koji ne brane hrvatske interese.

New Report

Close