Italija nas prijavila EK zbog trupaca

Naslovnica Forum Komentari članaka Italija nas prijavila EK zbog trupaca

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Majku im lopovsku, posjekli su sve hrvatske šume i izvozili cistu sirovinu , a uvozili škart od namještaja.
Bravo za zabranu izvoza trupaca.
U boj ! U boj!

Samo hrabro!

svi su naviknuti da Hrvatska za malo provizija igra po njihovim pravilima, kako njima odgovara, čim Tolušić pokuša uvesti malo reda, da nam ne stiže i odlazi tko što, kako i koliko hoće, odmah pobune, tako je krenula i balvan revolucija

Neovisno o tome tko je u pravu ovdje, ali zar nitko u Hrvatskoj ne zna hrvatski jezik? Naredba?!?! Jesu oni čuli za riječ Nalog?

Tolušićevi jeftini trikovi izgleda da su pročitana priča. Sad će biti zavrćanja ruku od strane EU-a. Bilo da se radi o pristojbama pri kontroli uvoza poljoprivrednih proizvoda, bilo da se radi o trupcima. Idemo postaviti pitanje realno. Žašto Talijani, Slovenci, Nijemci, Austrijanci…mogu platiti više za naše trupce od naših proizvođača, kojima od deset relevatnih paramatara u kreiranju krajne cijene proizvoda, sedam ide u prilog?!


Tolušićevi jeftini trikovi izgleda da su pročitana priča. Sad će biti zavrćanja ruku od strane EU-a. Bilo da se radi o pristojbama pri kontroli uvoza poljoprivrednih proizvoda, bilo da se radi o trupcima. Idemo postaviti pitanje realno. Žašto Talijani, Slovenci, Nijemci, Austrijanci…mogu platiti više za naše trupce od naših proizvođača, kojima od deset relevatnih paramatara u kreiranju krajne cijene proizvoda, sedam ide u prilog?!

imaju tehnologiju i višestruko povećaju vrijednost kod gotovih proizvoda, plaćaju više jer ne žele koristiti svoje, dok ne ogoliše cijeli ¨”Balkan” , ti EU stručnjaci koji donose pravila igre i “zavrću ruke” što mislite od čega i koga žive ? naravno da štite i glade velike države i njihovu industriju, a na nama bi ku.čić oštrili, Tolušić je ministar u ovoj državi i mora štititi naše interese, koliko će dugo izdržati i da li će se uopće oduprijeti, bumo vidli

Koliko ja znam, drvna industija je u privatnom vlašništvu. Dobar dio te industrije pripada Talijanima, samo da spomenem Florian-grupu, koja ima tri pogona u Hrvatskoj. Po tebi, država/HŠ treba svoju sirovinu prodavati Hrvatima (ma šta to značilo) pa i pod cijenu da manje zaradi.


Koliko ja znam, drvna industija je u privatnom vlašništvu. Dobar dio te industrije pripada Talijanima, samo da spomenem Florian-grupu, koja ima tri pogona u Hrvatskoj. Po tebi, država/HŠ treba svoju sirovinu prodavati Hrvatima (ma šta to značilo) pa i pod cijenu da manje zaradi.

domaća industrija zapošljava naše radnike, koji ovdje plaćaju sve svoje obveze i uskoro će i najavljeni porez na nekretnine, troše ovdje sve što im preostane i dobrim dijelom prehranjuju uhljebe koji im odnose sve više kolača, što se tiče HŠ, to je jedna zasebna tema(slična HEP-u, HŽ, HV; i svemu ostalome s predznakom Hrvatske(i, a,) što bi, kako bi, koliko bi i pod kojim uvjetima trebali poslovati, a što se tiče njihove zarade, dajte pogledajte podatke koliko oni to zarađuju i pridonose državi, na koji način, čini mi se da vi od šume ne vidite drvo

Ima optimista koji misle su ti trupci naši?

ma stvar je u tome da netko kupi finu zaradu na nekim trupcima, a kome ide pinka i za što je krajnje nejasno..

inače, imam ja jedno 50-ak hrastova, pomoglo bi mi da ih netko sruši odveze i plati kolko ide po kubiku? stari ca 100 godina, nikakvih nametnika na njima.. ah da, moram naglasiti da ih je zasadio moj predak, a onda je neki mamlaz zakonodavac odlučio time “odgovorno upravljati”, pa se to ne bi smjelo rušiti u principu, time valjda upravljaju hrvatske šume ili neka treća usrana agencija, pa sam mislio možda da šumu rađe zapalim?

Ako treba prodat ću i Talijanu. oni to očito mogu, a ja ne

sad kad promislim, prodaje netko osiguranje šume od požara?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ok. Onda neka kupe hrvatske ( Hrvatske ) hrastove parkete. U cemu je problem ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Eno parket Drvoproizvoda iz Jasterbatskog je predivan..pravi Hrvatski hrastov parket.

Status Quo: Roll Over Lay Down

super 24 . javi se sumariji, dode ekipa premjeri sumu,utvrdi stanje i kazu ti kada sto i koliko se moze rusit,naprave doznaku .. nakon toga trazis izvodace radova koje platis i tvoj hrast se prodaje po trzisnoj cijeni

A DA MALO OBRAZLOZIS ?

Treba im malo poslati tih zaraženih trupaca! Samo to ne bi dozvolili domaći izdajnici i uhljebi iz Šuma….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close