“Zbog poreza na nekretnine, imovinu ćemo strancima prodavati u bescjenje”

Naslovnica Forum Komentari članaka “Zbog poreza na nekretnine, imovinu ćemo strancima prodavati u bescjenje”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Jurčić je 100% u pravu, profiter Marić se iz države istjerati i raseliti dodatnih 500 000 ljudi, dodatno osiromašiti miljune hrvata i za nagradu dobio audi od 500 000 kn, rolex od 60 000 kn , stan od 2 000 000 kn i ušteđevinu 10 000 000, pare je uzeo državi preko agrokora i HBOR-a, naravno nije mu to bilo dosta pa je zatražio povlašreni kredit od HPB-a iako ima na računu miljune kuna dok obični građani imaju normalne kamate on neka ima povlaštene, uz sve to za ništa u agrokoru nije kriv, za ništa ne mora odgovorati, ispada da tamo ništa nije radio, a na temelju te reference postao je ministar i sad za nagradu on i HDZ imaju podršku 40% građana, nemam riječi….

Nemaju vampiri vise od kuda sisati.ovce sute idemo probati.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

U poslovnom svakog dana svicu naslovi koliko je Marici-Agrokor dobar ministar. Kad je tako dobar zasto se dan nakon objave o dobivanju regresa za drzavne sluzbenike zaduzuje dodatno za 500 milijuna EUR???
On je “izvrstan” ministar bankrotirane firme. Vrlo lako ce biti “spektakularan” propale drzave.
Maricu kad si takav frajer zaduzuj se privatno kao i svaki obican gradjanin. U Njemackoj bi vec ti i tvoj bivsi i sadasnji sef bili u zatvoru.

ovakav tip poreza se NE UVODI! čovječe koji si prodao INU u bescijenje.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Jurčiću kao rentijeru i vlasniku više nekretnina na različitim lokacijama ovakav vid poreza sigurno ne odgovara. Pitajte za mišljenje nekog ko ne posjeduje nekretnine pa možda nije u sukobu interesa.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

ovo treba dati na referendum pa će se vidjeti koliko ima podstanara i ljudi sa jednom kućom ili stanom ili ovih koji su protiv .

ja nemam ni jednu. ali namjeravam imati.. ima netko tko želi plaćati porez na stanovanje? i ne stanovanje.. i općenito imanje?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

svatko tko je razuman protivi se uvođenju novog poreza jer te priče da se samo mijenja komunalna naknada u porez su priče za malu djecu jer svi znamo da će za par godina taj porez biti x2, a za 5-6 godina i x10 na sadašnju komunalnu naknadu, a sve kako bi se nahranili lokalni i državni uhljebi.
zato ajmo svi dati potpis i animirati sve nama poznate da i oni potpišu:

Peticija protiv poreza na nekretnine

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

heh.. nekako mi se čini da su više tu hajku podigli ovi koji imaju nekretnine…

mislim šalu na stranu,, toliko je poreza pa još jedan, stvarno nisu normalni,,, ali zašto se ne priča i pokrene peticija za smanjenje PDVa sa 25% koji je među najvećima u EU,, pa da se zatraži njegovo hitno smanjenje za 2-3-4% ????
realno puno više bi svi građani profitirali od takvog smanjenja PDVa,, nego šta bi plaćali porez na nekretnine,

e sad da je jedinstva među glasačima,, to bi se jednostavno napravilo, potpisi,, referendum i ćas posla gotovo… a.i kad tog jedinstva nema,, onda mogu radit šta žele,, jbga

I oni koji nemaju nekretnine negdje stanuju.
Ostaće iznenađeni kad im vlasnici podignu najam a radovali su se porezu za mrskog najmodavca

DA, jbat dok ne klonu 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ako ti porezi postoje u EU i ako je to direktiva iste onda se treba primijeniti.ne možeš iz EU uzeti samo ono što ti paše a ono drugo odbiti.ako smo članica EU onda se tako moramo i ponašati.koristimo masu subvencija i potpora iz iste a sada kada treba nešto primijeniti mi bi onda po svome.


ako ti porezi postoje u EU i ako je to direktiva iste onda se treba primijeniti.ne možeš iz EU uzeti samo ono što ti paše a ono drugo odbiti.ako smo članica EU onda se tako moramo i ponašati.koristimo masu subvencija i potpora iz iste a sada kada treba nešto primijeniti mi bi onda po svome.

može, čim nam daju plaće kakve su u njemačkoj od 2000-5000 EUR ja ću rado plaćati porez na nekretnine! međutim, znamo da do toga neće doći još 20 godina!
da su naši iole pametni, trebali su ostaviti komunalnu naknadu, a oporezovati samo skupe nekretnine npr. preko 1 ili 2 mil.EUR vrijednosti i sve bi bilo OK, formalno bismo imali taj porez, ali bi ga plaćali samo bogati! a ovako kako se to radi, za 10 godina ćemo pod pritiskom poreza poprodavati sve što imamo strancima, a onda ćemo od tog novca plaćati najam strancima za naše bivše kuće i stanove da bismo imali gdje živjeti!!!

Ignore: KressoM, delux


ako ti porezi postoje u EU i ako je to direktiva iste onda se treba primijeniti.ne možeš iz EU uzeti samo ono što ti paše a ono drugo odbiti.ako smo članica EU onda se tako moramo i ponašati.koristimo masu subvencija i potpora iz iste a sada kada treba nešto primijeniti mi bi onda po svome.

kolega, vama očito pravo nije struka.. ovako vam je to… narod je suveren svoje države. sve odluke, sporazumi itd. protivne volji naroda su nevažeće po definiciji, a kamoli neke “direktive”. Pa tko to nama diktira? pa ti ni vlastitu državu nemaju!

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close