Problem nam je Croatia Airlines, jeftinije je otići u London nego u Zagreb

Naslovnica Forum Komentari članaka Problem nam je Croatia Airlines, jeftinije je otići u London nego u Zagreb

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Milijardu i jednom sam cestom putovao iz i prema Dubrovniku, nikad nisam primijetio da je odsječen. Ima neka kao “granica”, ali nemojte me nasmijavati. Pelješki most će koristiti 1% Dubrovčana i onih koji cestom putuju prema i iz Dubrovnika, to zna svatko. Razloga ima puno i potpuno su očiti. S druge strane, cijene i dostupnost letova Zg <-> Du je doista problem, ne znam zašto slobodno tržište tu ne riješi problem novim letovima novih prijevoznika.

Pa sta nisu subvencionirani letovi iz DU za ZG kao i autocesta za Dubrovčane!? Tako je pisalo u medijima!

Pelješki most je najneisplativija investicija u hrvatskoj povijesti. Odmah iza tvornice glinice u Obrovcu. uglavnom će tamo prometati lokalne koze

Putnicima koji idu jadranskom magistralom je svejedno išli preko Neuma ili mosta (ako nebude mostarine). Čudi me što u planovima dižu most na 50m kad je dovoljno 10-15m sa podizanjem na jednom mjestu kao mostovi u Njujorku ili Londonu a to bi se možda čak dizalo par puta godišnje a koštalo bi daleko manje od planiranog.

New Report

Close