Valamar Riviera ostvarila rast prodaje od 22 posto: Najavljena ulaganja od 704 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Valamar Riviera ostvarila rast prodaje od 22 posto: Najavljena ulaganja od 704 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Sve raste sve se diže samo dionica mlahava,pati od impotencije.

Čitaš li ovaj prilog očima poznato švicarskog glazbenika i kazališnog redatelja Christopha Marthalera, ne možeš mimo njegove predstave „Manjak prostora“ koja se na žalost nikada nije predstavila u Hrvatskoj.
„Manjak prostora” je metafora odumiranja, zatiranja, nedostajanja životnosti u razrastajućem carstvu opsjena i sterilnosti. Čega sve ima preko mjere, ali je ono do čega nam je prije svega stalo, sam život, duboko nepravedan, ugrožen, sabijen u specijalizirane, sterilne, umobolne sabirne centre u kojima se, skupim tretmanima i metodama, život kupuje!
Tako tu predstavu komentira Muharem Pervić!

Polako, ne može preko noći porasti!


Polako, ne može preko noći porasti!

Pa preko noći je porasla.

Sada će joj trebati 20 godina da povrati sve investicije i dođe na nulu.

Ako ništa biti će postojana na 44 kn.

Naravno, samo ako će i dalje imati ovakve rezultate.

Ovo je kao ulaganje u banku. Samo bolje. Divka 2% i cijena raste. Do 2020 prihodi ce biti blizu 3 mlrd, a dobit preko 700 mil. Pa ti racunaj.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Ovo je kao ulaganje u banku. Samo bolje. Divka 2% i cijena raste. Do 2020 prihodi ce biti blizu 3 mlrd, a dobit preko 700 mil. Pa ti racunaj.

Ne mogu izračunati. Vi ste bolji u tome.

Pa koliko onda očekujete dividendu sljedeće godine?

5, 10 % ?

Koju dividendu očekujete 2020 godine?

Zašto mislite da će turizam donositi stalno ovakav promet?

Kada Hrvatska za koju godinu neće više biti IN zbog sigurnosti-

Kako će se smanjenje dolaska turista utjecati na dobit hotela i cijene?

Mislim da nažalost povećanja dolazaka turista neće više biti.

Pa mi se organizacijski, komunalno, uslugom, infrastrukturom i samom ponudom ne možemo se boriti ni sa ovim brojem turista.

Sve više će turisti piti fekalije, a vode neće biti ni za tuširanje.

New Report

Close