HT razvio alat koji mu otkriva sustavne neplatiše

Naslovnica Forum Komentari članaka HT razvio alat koji mu otkriva sustavne neplatiše

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Svabe nas nisu uspjeli okupirati pa sad preko banaka i telekoma rade koloniju od nas.treba ih otkaciti i otvorit vrata drugim investitorima. Ukratko bio sam blag u izrazavanju sta mislim o toj naciji.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

upravo su izgubili jednog pretplatnika

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


upravo su izgubili jednog pretplatnika

u HT-eju nisam več nekoliko godina, same obmane i laži, bio 2 god u OT, duplo jeftiniji od HT, trenutno u VIP, ma što ću ti pričati, skoro džabe, dobio sve, samo ‘ajd’ k njima


Svabe nas nisu uspjeli okupirati pa sad preko banaka i telekoma rade koloniju od nas.treba ih otkaciti i otvorit vrata drugim investitorima. Ukratko bio sam blag u izrazavanju sta mislim o toj naciji.

Da svaki 10 Hrvat radi pola koliko radi jedan Švaba bili bi mi tri puta bolji od Švicarske
Nema više Srba……pa da su nam oni krivi što smo mi lopovi….. a najbolje nam ide kao koloniji….

New Report

Close