SDP priprema novi program za bolji život u Hrvatskoj, kreću danas

Naslovnica Forum Komentari članaka SDP priprema novi program za bolji život u Hrvatskoj, kreću danas

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Molim Vas, pozovite Milanovića – da zajedno nastavite -tamo gdje ste stali ………….na putu u bolju
budućnost Hrvatske….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Oporba koju bi svaka vlast pozelila.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

zašto nakon tolikih godina mučenja, tek sada kreću s tim programom za bolji život ? zašto su ga tajili od nas i čini mi se samih sebe ?

Kakvi redikuli… Propast Sdp-a koji je pokrenuo Milanović, će u potpunosti provest ovaj tutlek. U konačnici – odlično za sve nas.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Milanović je bio ludi Neron,za ovu Bern…. pixk.cu nema alternative.Kao da je progutao ploču od Jugotona,totalni zgubidan.
KPH oliti SDP je fatamorgana iz prošlog stoljeća…par ne par,deterdžent,kava,šećer,plin,u kilometarskim kolonama.


Kakvi redikuli… Propast Sdp-a koji je pokrenuo Milanović, će u potpunosti provest ovaj tutlek. U konačnici – odlično za sve nas.

uopće ne kužim zašto njega nadimkuju Bero, jel’ se to kolege drugovi boje nazvati ga pravim nadimkom


Molim Vas, pozovite Milanovića – da zajedno nastavite -tamo gdje ste stali ………….na putu u bolju
budućnost Hrvatske….

vama se kolegice u posljednje vrijeme dosta popravilo stanje i nije bilo ovakvih postova, je li u pitanju remisija, toplinski udar, sunačanica, udarac u glavu prilikom skakanja u more, dajte nam otkrijte

NIšta od toga. Ja sam shvatila- da se lideri u našoj visokotehnološki razvijenoj ekonomiji, biraju
PO VELIČINI……ali, kolega, ne one stvari koju ste odmah pomislili da mi je na pameti,
NEGO TJELESNE VISINE ..!
šTO SI viši, IMAŠ više ŠANSE biti izabran za Premijera… Tko je najviši – taj ima najviše
povjerenja građana..
Pa, za sad BERNARDIĆ vodi? Plenković…..? Koji je viši…?

A ovo s inteligencijom oko Milanovića je sretni spoj.On je zgodan, VISOK I PAMETAN …
Što ćeš više !

Mene , ko biračicu na izborima, zbilja drugo ne zanima.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close