Od prošlogodišnje prodaje licenci HDS ZAMP-u 124 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Od prošlogodišnje prodaje licenci HDS ZAMP-u 124 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Yusipović i bulumenta nemoraju brinuti za egzistenciju!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Od prihoda tj. 124mil kn 88mil ide za članove ZAMPA-a…

Obzirom da nigdje ne mogu pronaći broj zaposlenih…
Znači nekoliko ljudi koji tamo rade “potroše” 36mil godišnje za rashode i plaće??

kod ZAMP djeluje poput udruge kamatara! svi i za sve moraju plaćati iako nitko ne zna što plaća, zašto plaća, kome plaća i najvažnije što time dobija!
a s druge strane ZAMP plaća doprinose zaista svima koji tvrde da su pjevači – kriteriji su zaista čudni, jer ne vidim zašto mi grdović ili mišo ili severina imali plačene doprinose, a s druge strane milijune eura stavljaju na račune (nemojmo se zavaravati kako im je teško, jer jako jako jako dobro žive i jako puno toga su omogučili sebi i svojima od svojih gaža).
s druge strane, postoji i mnoštvo “pjevača” koji nikada ništa nisu napravili, ali im se uredno sve plaća.
e sada, ZAMP kao neki kamatar kaže da moraš plaćati naknadu ako imaš kafić, ako imaš dućan, ako imaš kupleraj, ako imaš radio u autu (koji je na firmu).
e nečeš! 1. kako da kupim auto na firmu koji nema radio?! 2. zašto onda distributer auta ili proizvođać ne plate naknadu?! zašto JA?! 3. kako ZAMP zna da ja slušam radio?!

New Report

Close