Produljen rok za legalizaciju bespravne gradnje: Evo do kada možete ozakoniti svoje nelegalne kvadrate

Naslovnica Forum Komentari članaka Produljen rok za legalizaciju bespravne gradnje: Evo do kada možete ozakoniti svoje nelegalne kvadrate

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

nemojte popusti te fore u sloveniji je legalizacija 100 do 400 m2 ovo je ziva pljacka od strane drzave, a opljackani novac se daje za rznorazne agrokore todorice i komaniju, nece dobit od mene ni jednu lipu a kamoli kunu, gamad

kako produljiti nesto sto je isteklo. To se zove ponovo uvodjenje

nitko ih ne iebe pol posto i tako treba.. jel legano jest.. iebite se vi i vasa legalizacija

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Legalizirat i poslije zbog glupavog zakona i bez 100% suglasnosti susjeda nema etažacije u zgradi…!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

i tako do sudnjeg dana…

U ovoj zemlji se pišu zakoni samo za kr.iminalce.

Umjesto da se lo.povima koji su gradili bez ikakvih dozvola (ponekad i na cesti i tuđem zemljištu) poruše kućerine i zgrade ili da ih legaliziraju uz troduple naknade od postojećih, lo.povi još dobivaju popust.

A mi koji nismo gradili jer nismo željeli kršiti zakon, a plaćali sve he.bene naknade ….

Tko Vas hebe.

Iselite se iz hebene države Hrvatske ako vam ne odgovara.

Jer niste i ne želite biti lo.pov i kr.iminalac.

Još malo u Hrvatskoj ćemo moći sresti samo turiste.

Hrvate nigdje, osim u nekom muzeju kao izložak ili u ZOO vrtu.

Tek toliko da hrvatska bu.dala zabavlja turiste.

na ovo uvijek mogu reci da sam se za gradjevinsku dozvolu borio 7 god protiv mita i korupcije, kako bi prosao kroz pakao i na kraju ju dobio legalno. Opcija dva je bila da dam 10 000 eur cinovniku koji.je trazio i onda bi sve vjerojatno odmah bilo gotovo. Danas je taj cinovnik unaprijedjen u Puli za procelnika.


na ovo uvijek mogu reci da sam se za gradjevinsku dozvolu borio 7 god protiv mita i korupcije, kako bi prosao kroz pakao i na kraju ju dobio legalno. Opcija dva je bila da dam 10 000 eur cinovniku koji.je trazio i onda bi sve vjerojatno odmah bilo gotovo. Danas je taj cinovnik unaprijedjen u Puli za procelnika.

Imao si legitimno pravo prijavit krimosa ili vozit ga u gepeku! Čemu izostanak postupanja?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

..Na jednom hrvatskom otoku na J UŽNOM Jadranu….legalizirali su ,SVE , ALI DOSLOVNO SVE
KUĆE , OPASNE GRAĐEVINE, podignute bez izračuna statike, bez provjere……..
Kad sam ja pitala , pa kako to…da su odobrili sve ČARDAKE, napravljene po sistemu A-E TO…
rekli su …A ŠTA ĆE… mučiti narod….NISU ZNALI KOME-.. BI- KOME NEBI….da se ne pokolju,,
dali su svima…mirna Bosna -ravan Srijem….a mi žabari…u procedure…koje nikome,nisu jasne,…
raditi po prostornim planovima..koji NISU NA SNAZI..ne?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close