Digitalni poštar kreće u srpnju iz Varaždina

Naslovnica Forum Komentari članaka Digitalni poštar kreće u srpnju iz Varaždina

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

I još da se barem privatiziraju djelomično, super.

O pošti u Varaždinu bi se puno toga dalo reći, ali malo toga dobrog. U tom gradu već nekoliko godina preporučene pošiljke dostavljaju se svaki drugi dan, a ne više svaki dan. Konkretno utorkom i četvrtkom jedan tjedan, ponedjeljkom, srijedom i petkom drugi tjedan. Kao u zadnjoj selendri. I nek pošiljka stigne u petak, a poštar je bio dan ranije, moram čekati ponedjeljak. Čak i ako sam odem na poštu, ne mogu mi dati pošiljku jer je “pod ključem” do idućeg tjedna. New low su uveli prije par tjedana, da isti dan ne možeš podići poiljku koja je bila na dostavi, već tek idući dan. Prije koju godinu sam otvorio poštanski pretinac, što su mi predložili kao rješenje da bih do pošiljaka dolazio svaki dan. I što se desi, izgubili su mi 15-ak pošiljaka. Nađene su tek kad sam ugasio poštanski pretinac. Izbjegavati !

“lanjska bruto dobit iznosi 141 mil. kn te je pod najvećim utjecajem razvoja temeljnog poslovanja”

Kako da ne, povecali cijene, uveli naknadu za urucenje malih paketa.

Posaljem paket, za par dana mi dodje obavijest da je paket vracen, razlog nepoznata adresa primatelja.
Slijedeci dan u postu, platim 15kn da mi vrate paket, opet posaljem na istu adresu i vidi vraga najednom adresa poznata.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Ni u ludilu nista ne slati (ili narucivati) iz inozemstva bez tracking numbera preko Hrvatske Poste jer su sanse da ce stici ravne nuli.

Komentare “zadovoljnih” korisnika Hrvatske Poste mozete naci ovdje:

Vaš link …

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Twixer a jesi se zakačio na hrvatsku poštu 🤣 stvarno su te dobro okrali ima biti 🙂

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''


Twixer a jesi se zakačio na hrvatsku poštu 🤣 stvarno su te dobro okrali ima biti 🙂

Financijska vrijednost je 0. Medutim nepokretnoj osobi koja lezi u bolnici ta pisma su znacila citav svijet.

Vjerojatno otvaraju jer misle da ce unutra naci novce.

Vidim da su drugima nestali crtezi koje djeca salju baki, bozicne cesetitke, plus naravno paketi. Uglavnom sve sto je poslano vez tracking numbera nije stiglo.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ni u ludilu nista ne slati (ili narucivati) iz inozemstva bez tracking numbera preko Hrvatske Poste jer su sanse da ce stici ravne nuli.

Osobno nemam takvih iskustava, a poprilično toga naručujem iz Kine i EU (AliExpress, eBay). Stigle su apsolutno sve pošiljke. Koristeći tracking izbjegne se onih famoznih 5 kn poštarine. Trošak ispadne sličan, a dođe brže i znam gdje je predmet.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

New Report

Close