Premijer Plenković predstavio nove ministre

Naslovnica Forum Komentari članaka Premijer Plenković predstavio nove ministre

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A di sam ja?

malo se i premijer počeo gubiti, neki ministri tek zagrijali fotelju, a on ih šalje u druge resore, čemu to

Naš MATIJA POSAVEC , prodao Vam je ponos , tradiciju, i čast svih Međimuraca, koji su za njega
glasali- misleći -da su time sačuvali svoj integritet, redionalni mir i pravo na poštenje unutar male
zajednice u kojoj izdvajanju novac.
NI JEDNO MINISTARSKO MJESTO NIJE ZA NJEGA ?
Čemu omda ova parada i blamaža građana Meeđimurja.. ..koji NISU HTJELI GLASATI ZA HDZ.?
A mogli su- A NISU HTJELI.

Prije su nam usta začepili kvazi Ministvarstvima obrta i poduzetništva…..KO DA SU TO JAKO
bitna Ministarstva…zapravo je najgluplje , što smo takvu potrebu – za radom- mukom i znojem-
uokvirili u ZLATNI OKVIR. neke zgradice, uredića sa foteljama…i zaštitarom…?!
Čemu to?
Sve je to gospodarstvo, financije….šta mi to izmišljamo, i TAPECIRAMO nove fotelje , glumimo
nove trendove u državnoj oligarhiji…..Nema koristi niti od HUP-a gdje su prekaljeni poduzetnici ili …nisu?
Za Štromara me nije briga, ako ga građani neće – u Varaždinu, koga briga za njega na državnoj razini..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Izgleda da je najnesposobniji ministar u Plenkovićevoj vladi Marić.
Svi ostali ministri mogu pokrivati i nekoliko različitih ministarstava.
Marić samo ministarstvo financija i Agrokor.

Očito da imamo posla s izuzetno sposobnim, rekao bi čak genijalnim osobama.

Supermeni s plavim odijelima i narančastim gaćicama.

Očekujemo jednog od HDZ ministara i u sastavu protiv Islanda.

Preporučio bi g. Čačiću (izborniku a ne županu) da ga stavi na lijevog beka.
Od Pivarića bu sigurno bolji.

Gledao sam malo program HDZ i HNSa.

Prvo da će postaviti u državne firme stručne ljude.
Odlično. Očekujem da HDZ smijeni sve nesposobne HNS-ovce koji su se uhljebili u JANAFU i HEP-u i ostalim energetskim firmama.

Ono po čemu će se vidjeti da li HNS i HDZ misle ozbiljno mijenjati Hrvatsku nije kurikuralna reforma već Hrvatsko pravosuđe.

Znači da li će razni Sanaderi, Vidoševići, Bandići, Kalmete, Polančeci, Sauche, Pripuzi, Rimci, Kerumi, farbači autocesta, mostova i tunela, Vrdoljaci, Todorići, razni korumpirani suci, odvjetnici koji se bave kriminalom i zarađuju na hrvatskoj sirotinji, te njihovi sinovi i kćeri (zbog ograničenog broja znakova unaprijed se ispričavam ako sam nekog zaboravio) dobiti pravomoćno najmanje 20 a najviše 40 godina zatvora.

I naravno da se njima i djeci, rođacima oduzme sva imovina u Hrvatskoj i vani po tajnim računima sakrivena.

Ako do toga ne dođe HNS-ovci krivi ste kao i HDZ-ovci i netko će i Vas pozvati na krivičnu odgovornost. Ne dijelite samo fotelje već i tantijeme.

Bilo bi odgovorno od Vlade da zatraži od Europske unije da iz EU fondova povuče novce za izgradnju 3-4 zatvora veličine duple od Remetinca da bi svi kriminalci stali u iste.

Spasili bi hrvatske građevinske firme, a i BDP bi porastao.

molim da svi zatvori budu od armiranog betona, a za Bandića napraviti i nekoliko fontana unutar kompleksa.

Hvala unaprijed.

New Report

Close